کد خبر : 62216 شنبه 18 خرداد 1398 - 17:24:52
فراخوان-اول-برنامه-رستار-به-پایان-رسید

فراخوان اول برنامه رستار به پایان رسید

سرپرست مرکز رشد مقدماتی شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: فراخوان اول برنامه رستار به مدت دو هفته برگزار شد.
به گزارش سینا پرس، ناصر نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص فراخوان اول برنامه رستار، اظهار کرد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در راستای توسعه کسب و کارهای دانش بنیان حاصل از فعالیت‌های علمی و فناوری دانشگاه‌‌های همکار شهرک علمی تحقیقاتی در استان از پایان‌‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌‌های دکتری دارای ایده فناورانه در قالب برنامه رستار حمایت می‌‌کند. 
 
وی هدف از این برنامۀ حمایتی را کمک به تبدیل ایده‌های اولیه متقاضیان به ایده‌های اثبات شده و تبدیل آن به نمونه محصول و یا خدمت قابل ارائه به بازار اعلام کرد و گفت: در فراخوان اول، پایان نامه‌های دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه هنر اصفهان مورد ارزیابی قرار گرفتند. 
 
سرپرست مرکز رشد مقدماتی شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با بیان اینکه فراخوان نخست این برنامه به مدت دو هفته از تاریخ 28 اردیبهشت تا 10 خرداد برگزار شد، اعلام کرد: تاکنون بیش از 50 پایان نامه از سه دانشگاه صنعتی، علوم پزشکی و هنر اصفهان به دبیرخانه برنامه رستار ارسال شده است که بیشتر کسب و موارد ارسال شده در رشته فنی بوده است.
 
نوروزی در خصوص حمایت مالی این پایان نامه‌ها گفت: حداقل مبلغ حمایت از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد 6 میلیون تومان و حمایت مالی رساله‌های دکتری  8 میلیون تومان است که امکان افزایش این مبلغ تا سقف 9 و 12 میلیون تومان وجود دارد.
 
سرپرست مرکز رشد مقدماتی شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان یادآور شد: نواقص پرونده‌های ارسال شده تا آخر خرداد و نتایج داوری‌ها تیرماه اعلام می‌شود.
 
وی از امکان برگزاری فراخوان‌های دیگر در سال جاری خبر داد و گفت: حداقل یک فراخوان دیگر نیز تا پایان سال برنامه ریزی شده که متعاقبا اعلام می‌شود. در نظر داریم در فراخوان‌های بعدی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه اصفهان و کاشان نیز اضافه شود.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط