کد خبر : 62155 دوشنبه 06 خرداد 1398 - 10:25:08
سرپرست-دانشگاه-صنعتی-اصفهان-منصوب-شد

با حکم وزیر علوم:

سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان از انتصاب سید مهدی ابطحی به عنوان سرپرست جدید این دانشگاه با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

به گزارش سینا پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، محمد جواد براتی  اظهار داشت: منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، سید مهدی ابطحی رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب کرد.

وی افزود: در این حکم با اشاره به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند ابطحی، ابراز امیدواری شده است که با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس و ماموریت های تعیین شده برای دانشگاه انجام شود.

براتی با اشاره به استعفای محمود مدرس هاشمی رییس سابق‌ این دانشگاه در ماه اردیبهشت امسال، خاطرنشان کرد: وزیر علوم در حکمی جداگانه با قدردانی از زحمات مدرس هاشمی، با استعفای وی موافقت کرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان اضافه کرد: آیین معرفی سرپرست جدید و تکریم رییس سابق دانشگاه به زودی برگزار خواهد شد.

سید مهدی ابطحی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان است، وی دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد و  دکترای عمران راه و ترابری را در دانشگاه علم و صنعت گذراند.

وی، انتشار ده ها مقاله علمی پژوهشی، هدایت ده ها پایان نامه و رساله تحصیلات تکمیلی، تالیف سه جلد کتاب و ثبت پنج اختراع را در کارنامه فعالیت علمی خود دارد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان در سال های ۸۰ تا ۸۴، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان از سال ۹۲ تا ۹۷ و رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از تیر ۹۷ تاکنون، از جمله مسوولیت های اجرایی ابطحی است.

دانشگاه صنعتی اصفهان با حدود 10 هزار دانشجو و 500 عضو هیات علمی یکی از دانشگاه های برتر کشور است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها