کد خبر : 61771 پنج شنبه 23 اسفند 1397 - 11:47:35
رونمایی-از-15عنوان-کتاب-منتشر-شده-در-جهاد-دانشگاهی-صنعتی-اصفهان-+عکس

رونمایی از 15عنوان کتاب منتشر شده در جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان +عکس

سیناپرس: رئیس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان گفت: تاکنون بیش از 350عنوان کتاب توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان چاپ شده که بیشتر در حوزه فنی مهندسی بوده که سهم امسال بیش از 32 عنوان کتاب منتشر شده است

مرتضی تیموری  در حاشیه مراسم رونمایی کتب منتشره جهاد دانشگاهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری سیناپرس دراصفهان اظهار کرد: شعبه انتشارات جهاد دانشگاهی در دانشگاه صنعتی اصفهان از شعب انتشارات باسابقه در کشور است و جزو 10شعبه جهاد دانشگاهی برتر کشور به شمار می رود.

رئیس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان افزود: تاکنون بیش از 350عنوان کتاب توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان چاپ شده که بیشتر در حوزه فنی مهندسی هستند.

وی با اشاره به 15عنوان کتاب منشر شده توسط جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان که امروز رونمایی شد، تصریح کرد: در سال جاری حدود 32عنوان کتاب توسط این شعبه انتشارات جهاددانشگاهی چاپ شده است.

تیموری  با بیان اینکه کتاب های منتشر شده از این شعبه در سطح کشوری و منطقه ای به عنوان مولف یا انتشار دهنده برتر انتخاب شده اند، عنوان کرد: کتب با توجه به نیاز دانشگاه توسط اساتید نوشته شده که برخی از این کتاب ها در دانشگاه های سطح کشور نیز تدریس می شوند.

انتهای پیام/

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]