کد خبر : 61758 سه شنبه 21 اسفند 1397 - 07:56:15
-جهاد-دانشگاهی-صنعتی-اصفهان-در-برگزاری-آزمون-استخدامی-دستگاه-های-اجرایی-موفق-بود-زمان-اعلام-نتایج-آزمون-استخدامی-اصفهان

مدیر سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان:

جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی موفق بود/زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی اصفهان

سیناپرس: اکبری با اشاره به اینکه این آزمون اولین آزمونی بود که توسط جهاد دانشگاهی برگزار شده ابراز کرد: بازخوردهایی که ما از این آزمون گرفتیم نشان می‌دهد جهاد دانشگاهی برگزار کننده موفقی بوده لذا می‌تواند آزمون های موفقی را درادامه برگزار کند.

دکتر نعمت الله اکبری در گفت وگو با خبرنگار «خبرگزاری سیناپرس» دراصفهان،در خصوص ششمین آزمون مشترک استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی با بیان اینکه در اصفهان تعداد ۱۰ هزار و ۶۴۱ نفر در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شرکت کردند اظهار کرد: از این تعداد شرکت کننده در استان اصفهان تعداد ۲۱۱ نفر ظرفیت پذیرش داریم که در مقاطع دیپلم به بالا شرکت کردند.
وی با اشاره به اینکه نتایج آزمون ابتدای سال ۹۸ و بزودی اعلام خواهد شد اظهار کرد: تعداد ۳ برابر ظرفیت، افراد برای مصاحبه به دستگاه ها معرفی می‌شوند که پس از انجام مصاحبه افراد ذی صلاح در هر دستگاه بکار گیری خواهند شد.
اکبری  افزود: این آزمون به منظور تامین کسری نیروی دستگاه هایی همچون بانک ملی، اداره امور مالیاتی، اداره ثبت، منابع طبیعی، آبفا و دستگاه های اجرایی دیگری است که مجوز استخدام داشتند.
وی با اشاره به اینکه ششمین دوره از آزمون استخدامی توام دستگاه های اجرایی روز جمعه برگزار شده اظهار کرد: مهمترین حوزه آزمون استان اصفهان دانشگاه اصفهان بود که جهاد دانشگاهی  واحد صنعتی اصفهان  مسئولیت برگزاری آزمون را در استان و جهاد دانشگاهی کشور مسئولیت برگزاری آزمون در کشور را برعهده داشت.
مدیر سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان عنوان کرد: از آنجا که جهاد دانشگاهی در سراسر کشور شعبه دارد مسئولیت اجرای این آزمون بر عهده جهاد دانشگاهی در سطح کشور بود و در اصفهان نیز با انتخاب دانشگاه اصفهان توسط جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان به عنوان محل آزمون اصلی ، این آزمون از کیفیت بسیار خوب و در سطح استاندارد کنکور برخوردار بود.
وی با اشاره به اینکه این آزمون اولین آزمونی بود که توسط جهاد دانشگاهی در کشور برگزار شده ابراز کرد: بازخوردهایی که ما از این آزمون گرفتیم نشان می‌دهد جهاد دانشگاهی  صنعتی اصفهان برگزار کننده موفقی بوده و با توجه به تجربه و گستردگی که جهاد دانشگاهی در سراسر کشور دارد می‌تواند آزمون های موفقی را برگزار کند.

no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]