کد خبر : 61735 چهارشنبه 15 اسفند 1397 - 13:54:31
تفاهم-نامه-کنسرسیوم-فعالیت-های-بین-المللی-مراکز-علمی-و-فناوری-پیشرو-امضاء-شد

با حضور روسای دانشگاه ها و مراکز علمی و فناوری استان،

تفاهم نامه کنسرسیوم فعالیت های بین المللی مراکز علمی و فناوری پیشرو امضاء شد

سیناپرس: تفاهم نامه کنسرسیوم فعالیت های بین المللی مراکز علمی و فناوری پیشرو به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان امضاء شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «سیناپرس» از اصفهان،صبح امروز به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان  و با حضور رئوسای دانشگاه های برتر استان و مراکز علمی و فناوری چون دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه هنر، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی  اصفهان کنسرسیوم همکاری های  علمی بین المللی امضاء شد.

این کنسرسیوم به پیشنهاد دانشگاه صنعتی اصفهان و در راستای همسو نمودن فعالیت های علمی بین المللی مشترک میان مراکز علمی و فناوری پیشرو اصفهان  به منظور استفاده بهینه از توانمندی های  علمی پژوهشی  و اجرائی  و بهره مندی از تجربیات طرفین ایجاد می گردد.

موضوع این کنسرسیوم هم افزایی ظرفیت ها و مزیت های دانشگاه ها  و مراکز علمی و فناوری برتر اصفهان در جهت ارتقای همکاری علمی و بین المللی و هدایت دانشگاه ها به سطوح بین المللی با انجام فعالیت ها و پروژه های مشترک  است.

علاوه بر مراودات گسترده بین المللی اعضای  این کنسرسیوم، پیش از این از سوی وزارت علوم و تحقیقات دانشگاه صنعتی اصفهان اصفهان به عنوان نهاد ملی هماهنگ کننده ارتباطات علمی ایران با کشور سوئیس ، دانشگاه اصفهان با کره جنئبی و دانشگاه علومم پزشکی با کشور آلمان معرفی شده است.

 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط