کد خبر : 61691 شنبه 27 بهمن 1397 - 20:16:16
دولت-پاکستان-باید-هزینه-حمایت-از-تروریست‌ها-بپردازد-انتقام-خون-شهدا-را-از-عربستان-و-امارات-خواهیم-گرفت

فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع شهدا حادثه تروریستی زاهدان:

دولت پاکستان باید هزینه حمایت از تروریست‌ها بپردازد/ انتقام خون شهدا را از عربستان و امارات خواهیم گرفت

سردار جعفری گفت: از این به بعد ایران دیگر ملاحظات قبلی را انجام نخواهد داد و مستقیم برای انتقام‌گیری خون پاک جوانان خود وارد عمل می‌شود.

؛سردار پاسدار محمدعلی جعفری عصر امروز در آیین تشییع شهدای مدافع حریم ولایت با اشاره به شهادت مظلومانه 27 پاسدار انقلاب اسلامی در جنوب شرق کشور، اظهار کرد: مردم اصفهان در شهید پروری و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی تا کنون از هیچ چیزی دریغ نکرده اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حمایت مردم اصفهان از تمامی برنامه های انقلاب اسلامی، عنوان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران یکی و دوتا نیستند؛ از حدود 9 سال قبل ماموریت دفاع از مرزهای سیستان به سپاه پاسداران واگذار شد و سپاه پاسداران در این زمینه وارد عمل شد.

وی با اشاره به حضور پاسداران غیور در مرزهای کشور، خاطرنشان کرد: در طول این چند سال اخیر؛ مزدوران با برنامه ریزی های کشورهای منطقه به شدت به دنبال ایجاد عملیات های انتحاری در جنوب شرق کشور و عبور از مرزهای کشور بودند و فرزندان غیور شما نگذاشتند که مشکلی در زمینه مرزبانی ایجاد شوند.

پاسگاه های مرزی دژی محکم در برابر مزدوران است

سردار جعفری با بیان اینکه تمام پاسگاه های مرزی به صورت یک دژ مسحکم درآمده است، عوان کرد: همین نیروهای مزدور چندین بار در سال گذشته به این پاسگاه ها حمله کردند اما هر بار ناکام برگشستند.

خنثی سازی 7 علمیات انتحاری در طول یک سال گذشته در سیستان

فرمانده کل سپاه با بیان این که نیروهای مزدور با ایجاد علمیات های انتحاری در عمق خاک سیستان به دنبال ایجاد ناامنی در این استان بودند، خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته بالغ بر هفت عملیات انتحاری در این منطقه خنثی شده است.

وی ادامه داد: نیروهای سپاه پاسداران، بسیج و نیروی انتظامی به دنبال عمق بخشی به مرزها هستند و انتقام این عملیات تروریستی را خواهند گرفت.

اطلاعاتی موثقی از برنامه ریزی سازمان های اطلاعاتی عربی برای ایجاد ناامنی در شرق کشور وجود دارد

جعفری با اشاره به برنامه ریزی های آمریکا، اسرائیل آدم کش و سازمان های اطلاعاتی عربستان سعودی و امارات متحده عربی برای ایجاد ناامنی در مرزهای سیستان، خاطرنشان کرد: اطلاعات موثقی از برنامه ریزی سازمان های اطلاعاتی عربستان و امارات در مرزهای بلوچستان ایران برای ایجاد ناامنی وجود دارد.

جمهوری اسلامی ملاحظات قبلی خود را کنار می گذارد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: جمهوری اسلامی از این به بعد ملاحظات قبلی را انجام نخواهد داد و برای انتقام از خون این عزیزان مستقیما وارد عمل خواهد شد.

وی با اشاره به انتظاری که از کشور مسلمان همسایه، پاکستان وجود دارد، خاطرنشان کرد: چرا ارتش پاکستان و سازمان امنیتی پاکستان  به این گروه ها پناه می دهند و  در برابر جنایت های این گروه سکوت کرده اند؟

سازمان اطلاعاتی پاکستان از عملیات تروریست ها آگاه است

جعفری ادامه داد: سازمان اطلاعاتی پاکستان بدون تردید محل اختفا، برنامه ریزی و توطئه گری های این تروریست ها را می داند اما سکوت پیشه کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران در اخطاری به دولت های عربی گفت: دولت های خائن عربستان و امارات بدانند صبر جمهوری اسلامی به سر آمده و نظام ما دیگر حمایت های شما از گروهک های تکفیری را تحمل نخواهد کرد و ما انتقام خون شهدای خود را از مزدوران منطقه می گیریم.

رئیس جمهور و شورای امنیت ملی دستان ما را برای انتقام گیری باز بگذارند

وی با بیان اینکه از رئیس جمهور و شورای امنیت ملی می خواهیم همان طور که وعده دادند دستان ما را برای انتقام گیری باز بگذارند؛ خاطرنشان کرد: دولت پاکستان نیز بداند من بعد باید هزینه حمایت سازمان اطلاعاتی خود از گروهک تروریستی را بپردازد و این هزینه سنگین خواهد بود.

جعفری خطاب به دشمنان انقلاب اسلامی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی باید بدانند که به قول حضرت امام(ره)؛ بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود و خون شهید موتور حرکت این حرکت الهی خواهد بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران  با بیان اینکه تمام پاسداران و بسیجیان امروز مصمم تر از گذشته آماده برقراری امنیت و انتقام گیری از دشمنان هستند، خاطرنشان کرد: ما از ارواح طیبه همه شهیدان می خواهیم که ما را در زمینه برقراری امنیت کمک کنند؛ ما تاکنون با دعای مردم انقلابی و مومن و با هدایت های همین شهدا ایستاده ایم و این راه الهی را ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]