کد خبر : 61614 یکشنبه 19 فروردین 1397 - 13:23:33
چهارمین-دوره-آموزشی-طراحی-زیرساخت-دیتاسنتر-

چهارمین دوره آموزشی طراحی زیرساخت دیتاسنتر

سیناپرس: چهارمین دوره آموزشی طراحی زیرساخت دیتاسنتر از 12ام تا 14ام اردیبهشت‌ماه، به همت خانه جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و با تدریس مهندس محمدجواد بابائی، بنیان‌گذار انجمن دیتاسنتر ایران، برگزار می‌شود.

به گزارش سیناپرس اصفهان، اهداف این کارگاه آموزشی عبارت‌اند از: آشنایی با شرایط استاندارد نگهداری سرورها شامل جانمایی مناسب و طراحی داخلی، کسب مهارت و توانایی انجام طراحی و محاسبات سیستم‌های پشتیبان مرکزداده، شناخت تجهیزات و لوازم راه‌اندازی مرکز داده و نحوه نصب تجهیزات و توانایی طراحی سیستم‌های ارتباطی زیرساخت مرکز داده با فیبر نوری، مسیر کابل‌ها، جانمایی رک‌ها.

پس از این دوره‌ی آموزشی کارآموزان گواهی شرکت در دوره را دریافت کرده و قادر به انجام مکان‌یابی و طراحی معماری، طراحی و محاسبات برق و طراحی و محاسبات سیستم خنک‌کننده خواهند بود. از دیگر بخش‌های محتوای آموزشی این دوره آشنایی با طراحی سیستم‌های اعلام و اطفا حریق، طراحی امنیت فیزیکی مرکز داده و آشنایی با نحوه تدوین اسناد مناقصه وRFP است.

این دوره از روز چهارشنبه، 12ام تا جمعه 14ام اردیبهشت‌ماه 97 در دفتر جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان برگزار می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان به نشانی www.jdeiut.ir مراجعه کرده و یا با شماره‌ی 33378525-031 تماس حاصل فرمایند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]