کد خبر : 61606 دوشنبه 13 فروردین 1397 - 10:46:45
نمایشگاه-دستاوردهای-بنیاد-تعاون-زندانیان-استان-اصفهان

نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان

سیناپرس: نخستین نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان استان اصفهان 23 تا 27 اسفندماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان دایر گردید.

به گزارش سیناپرس اصفهان بنیاد تعاون زندانیان کشور باهدف حفظ حقوق معنوی و کرامت انسانی و اسلامی زندانیان و خانواده‌های آنان و همچنین تولید ثروت با استفاده از منابع، به‌منظور توسعه آموزش و اشتغال، تقویت و نهادینه نمودن فرهنگ مشورت و تصمیم‌گیری بر اساس خرد جمعی و فعالیت و کمک‌های مؤثر در راستای تأمین اقتصاد معیشتی خانواده زندانیان و ایجاد درآمد مستمر و پایدار برای زندانیان در دوران محکومیت به فعالیت می‌پردازد.

 

این بنیاد امید دارد با این حرکت زندانان به انسان‌های کارآفرین برای دستیابی به جایگاه نخست در منطقه بر اساس شاخص‌های سرانه حرفه‌آموزی، آموزش و اشتغال پایدار مبدل گردند.

 

در این راستا نمایندگی بنیاد تعاون در استان اصفهان نیز با راه‌اندازی بیش از ۳۰ کارگاه کوچک و بزرگ صنعتی، تولیدی و خدماتی گام‌های مؤثری در تحقق اهداف ذکرشده برداشته و زمینه اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر را رقم‌زده است.

 

لازم به ذکر است بنیاد تعاون زندانیان اصفهان در بخش‌هایی همچون خیاطی، قطعات پیش‌ساخته بتنی،فلزکاری، مصنوعات فلزی، فیروزه کوبی، میناکاری، چرم و چوب، قالیبافی، کفاشی و قلم‌زنی مشغول به آموزش و توانمندسازی زندانیان مرد و زن استان اصفهان است.

 

این نمایشگاه بیش از ۲۸ غرفه شامل غرفه‌های صنایع‌دستی، مبلمان شهری، قطعات پیش‌ساخته بتنی، سبدبافی، محصولاتی صنایع مفتولی و رزینی، خیاطی، کفش زنانه، رستوران و... دارد که تولیدات و دست‌ساخته‌های مددجویان کارگاه‌های بنیاد تعاون را به نمایش گذاشته است.

 

لازم به توضیح است علاقه‌مندان برای بازدید از نخستین نمایشگاه دستاوردهای بنیاد تعاون زندانیان اصفهان می‌توانند از (23 لغایت 27 اسفند) از ساعت 15 الی 23 به محل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]