کد خبر : 61602 پنج شنبه 16 فروردین 1397 - 13:40:51
شماره-جدید-ویژه‌نامه-فرهنگی-اجتماعی-باران-منتشر-شد

شماره جدید ویژه‌نامه فرهنگی-اجتماعی باران منتشر شد

سیناپرس: شماره چهل و دوم از نشریه فرهنگی اجتماعی سیاسی باران به صاحب‌امتیازی انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان، منتشر شد.

به گزارش سیناپرس اصفهان ویژه‌نامه روز زن نشریه فرهنگی اجتماعی سیاسی باران به صاحب‌امتیازی انجمن اسلامی دانشجویان راه امید دانشگاه اصفهان،مدیرمسئولی احمدرضا امیریان و سردبیری معصومه یزدانی پور اسفندماه 96 منتشر شد.

 

در این شماره از نشریه که به مناسبت 8 مارس، روز جهانی زن نگاشته شده است، مروری بر آن دسته از مطالبات و معضلات جامعه زنان که در طول این چند سال بی‌پاسخ‌مانده است، پرداخته می‌شود.

 

عناوین مباحثی که این نشریه در شماره‌ی چهل و دوم خود به آن‌ها پرداخته مواردی همچون "کابینه‌های 51 درصدی، سقف شیشه‌ای، شرط استخدام، تعرض از متلک‌پرانی تا تجاوز، در خیابان انقلاب، باور به افکار عمومی، ورزش بانوان چالش‌ها و کاستی‌ها، زن زن است، ازدواج کودک لباسی سیاه بر آرزوهای کودکانه، چیکه تارا، اول شما بفرمایید بانو، زن درگذر زمان، کاریکاتور" می‌باشند.

 

لازم به ذکر است در این شماره معصومه یزدانی پور، امیرارسلان حر، سید علی‌محمد قزوینی، کیمیا ضیایی، یاسمن شهریاری، مینا میرزایی، نسیم مسیبی، پریسا کرمی، شیوا کاظم پور، فائزه محمد رفیعی، مهناز یزدانی و مهتاب دشتی  همکاری داشته‌اند.

دریافت این شماره در سند زیر امکان پذیر است.

no-alt

دانلود فایل های پیوست :

دانلود فایل 1
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]