کد خبر : 61593 یکشنبه 19 فروردین 1397 - 11:19:51
حمایت-از-نخبگان-علمی-در-قالب-فعالیت-نیکوکارانه

حمایت از نخبگان علمی در قالب فعالیت نیکوکارانه

سیناپرس: رییس هیات مدیره موسسه خیریه شجره طیبه گفت: در موسسه شجره طیبه به دنبال گداپروری نیستیم و به دنبال این موضوع هستیم که به جای ماهی دادن ماهیگیری به افراد یاد دهیم.

به گزارش سیناپرس اصفهان سیستانی شامگاه دیروز (دوشنبه) در گردهمایی سالانه فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان اظهار کرد: اتاق بازرگانی یکی از کانون های مهم کار و تلاش و کوشش و همت است و اتاق اصفهان با فعالیت هایی که انجام داده امروز جزو اتاق های برتر کشور قرار گرفته است.

وی به معرفی مختصری از موسسه خیریه طیبه شجره پرداخت و افزود: این موسسه خیریه با هدف حمایت و پشتیبانی از نخبگان علمی بی بضاعت تشکیل شده است.

مشاور استاندار اصفهان اضافه کرد: 400 خیریه فعال در استان اصفهان وجود دارد که هر کدام سازوکار و هدفخاص خود را دارند و دنبال می کنند.

سیستانی خاطرنشان کرد: برای رفع نیازهای اجتماعی و اقتصادی راه های دیگری نیز وجود دارد.  افراد نخبه و ممتاز بسیاری در نقاط مختلف استان وجود دارند که به دلیل نداشتن تمکن مالی نتوانستند استعدادهای خود را شکوفا کنند. با حمایت و پشتیبانی، این افراد در آینده می توانند کارآفرین مملکت باشند و باعث تولید و اشتغال کشور شوند.

وی اضافه کرد: بسیاری از اعضای تحت پوشش موسسه خیریه طیبه شجره در داشنگاه های بررگ کشور در حال تحصیل هستند.

رییس هیات مدیره موسسه خیریه شجره طیبه گفت: کمک ها در این موسسه خیریه صرفا مالی نیست و هر گونه کمک در جهت احقاق اهداف در موسسه خیریه انجام می گیرد.

سیستانی تاکید کرد: در موسسه شجره طیبه به دنبال گداپروری نیستیم و به دنبال این موضوع هستیم که به جای ماهی دادن ماهیگیری به افراد یاد دهیم. این افراد نیز بعدها این کمک ها را در صورت تمکین مالی به خیریه باز می گردانند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]