کد خبر : 61589 یکشنبه 19 فروردین 1397 - 18:42:29
گسترش-همكاری‌هاي-دوجانبه-اصفهان-و-كره-جنوبي-در-حوزه‌ی-صنعت-پتروشیمی

گسترش همكاری‌هاي دوجانبه اصفهان و كره جنوبي در حوزه‌ی صنعت پتروشیمی

سیناپرس: همكاری هاي دوجانبه اصفهان و كره جنوبي در حوزه صنعت و خريد محصولات پتروشیمی و ايجاد شبکه مجازی مبادله و سیستم پرداخت مالی برای سهولت ارتباطات و حل مشکلات مربوط به حمل و نقل در حوزه گردشگری و صنعت گسترش می یابد.

به گزارش سیناپرس اصفهان  بنابر اعلام اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري اصفهان، دكتر محسن مهرعليزاده در ديدار معاون سابق شهردار سئول با ايشان ضمن اشاره به همکاری های دو کشور در طرح توسعه ورزش های همگانی، اظهارداشت: پتانسيل هاي استان در زمينه توسعه ي فعاليت هاي ورزشي زياد است و در اين راستا ارتباطات و تبادل اطلاعات مي تواند كمك كننده باشد.

استاندار اصفهان با بيان اينكه اصفهان استاني صنعتي است و واحدهاي زيادي در حوزه صنعت و پتروشيمي فعاليت مي كنند، افزود: همکاری های دو جانبه اصفهان با كره جنوبي در حوزه صنعت و خريد محصولات  پتروشیمی مي تواند افزايش يابد و بر همين اساس ايجاد شبكه مجازي مبادله و سيستم پرداخت مالي براي سهولت ارتباطات مورد تاكيد اينجانب مي باشد.

معاون سابق شهردار سئول نيز ضمن تاكيد بر همكاري هاي بيشتر، اظهارداشت: همكاري هاي دوجانبه مي تواند  در زمينه هاي صنعت و پتروشيمي نيز گسترش يابد.

وي با بيان اينكه اين واحدها مي توانند با واحدهاي صنعتي كره جنوبي همكاري نزديكي داشته باشند، اظهارداشت: كره جنوبي پس از تهران بيشترين حجم مبادلات را با استان اصفهان دارد.

وي با اشاره به پيشنهاد استاندار اصفهان به اهمیت ايجاد یک شبکه مجازی مبادله و سیستم پرداخت مالی برای سهولت ارتباطات و حل مشکلات مربوط به حمل و نقل در حوزه گردشگری و صنعت، تاكيد كرد و افزود: اين اقدام مي تواند با همکاری اتاق بازرگانی صورت گيرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]