کد خبر : 61580 یکشنبه 20 اسفند 1396 - 11:47:56
یک-شرکت-شهرک-علمی-و-تحقیقاتی-اصفهان-واحد-برتر-صنایع-پیشرفته-استان-شد

یک شرکت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان واحد برتر صنایع پیشرفته استان شد

سیناپرس: از شرکت مهندسی طب تجهیز پایا، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان واحد برتر صنایع پیشرفته استان اصفهان در روز ملی مهندسی تقدیر شد.


به گزارش سیناپرس اصفهان شرکت مهندسی طب تجهیز پایا، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان واحد برتر صنایع پیشرفته استان اصفهان معرفی شد.

در بخشی از متن تقدیرنامه اهدایی روسای خانه صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان طب تجهیز پایا آمده است:

بالندگی، شکوفایی و پیشرفت سرزمین پرافتخار ایران مرهون مدیریت، تخصص و پشتکار اندیشمندان بلند همتی است که با ایده‌پردازی و خلاقیت مبتنی بر دانش و فناوری، تعالی و پیشرفت را سرلوحه تلاش خویش قرار داده تا چرخ اقتصاد ایران را با بازوان پرتوان فکر و اندیشه خود به گردش درآورند.

در این عرصه، استان اصفهان به عنوان قطب صنعتی کشور، همواره نقشی ویژه و تاثیرگذار در تولید و اقتصاد کشور ایفا نموده و اعتلای اقتصاد استان و میهن با نام و همت کارآفرینانی بزرگ از این خطه گره خورده و عجین بوده است.

در ادامه آمده است: اینک درسالی که به نام " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نام گذاری شده، به پاس قدرشناسی از مساعی ارزشمند جنابعالی و کارکنان محترم آن مجموعه، به عنوان واحد برتر صنایع پیشرفته استان اصفهان در سال ۱۳۹۵ تجلیل به عمل می‌آید.

شرکت دانش بنیان طب تجهیز پایا از سال ۱۳۸۹ با تولید اولین نسل از دستگاه‌های فشار منفی(NPWT)، خود را به عنوان تولیدکننده تجهیزات پزشکی پیشرفته در ترمیم زخم به سیستم درمانی کشور معرفی کرد.

دستگاه وکیوم تراپی زخم مدلIntegro، یکی از محصولات این واحد فناور است که شامل دستگاه Integro و پانسمان Integro می‌باشد و با سه مکانیسم جذب ترشحات زخم به لایه جاذب پانسمان، اجازه تبخیر مقداری از ترشحات توسط لایه پلی اورتان و انتقال ترشحات زخم به میزان ۵۰ سی سی به محفظه جمع‌آوری، ترشحات عفونی را از سطح زخم به بیرون هدایت می‌کند.

همچنین دستگاه وکیوم تراپی زخم مدل iSimplex دیگر فناوری شرکت طب تجهیز پایا است که امکان درمان زخم را با محلول‌های آنتی سپتیک و یا شستشوی زخم را با نرمال سالین به طور اتوماتیک می‌دهد. این دستگاه دریچه جدیدی را برای درمان زخم‌های مزمن و عفونی باز می‌کند، همچنین تکرر و زمان شستشوی زخم در برنامه دستگاه قابل تنظیم است و بعد از آن بدون نیاز به حضور پرسنل پزشکی، شستشوی زخم توسط دستگاه انجام می‌شود.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]