کد خبر : 61579 یکشنبه 20 اسفند 1396 - 11:39:05
دعوت-از-چهره‌ها-برای-پیوستن-به-پویش-#اصفهان_بدون_زباله

دعوت از چهره‌ها برای پیوستن به پویش #اصفهان_بدون_زباله

سیناپرس: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: از مدیران محیط زیست شهرستان های اصفهان می خواهم‌ چهره های هر شهر را به پویش اصفهان بدون زباله دعوت کنند.

به گزارش سیناپرس اصفهان سیدرحمان دانیالی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در همایش اصفهان بی زباله که روز گذشته در کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد اظهار کرد: در عرصه محیط زیست باید از خودمان شروع کنیم و در این زمینه  آقایان مسعود صرامی ؛ حسن اکلیلی و سید عبالوهاب سهل آبادی را  چون در موضوعات زیست محیطی خودجوش عمل می کنند به چالش اصفهان بدون زباله دعوت می کنم.


وی افزود: از مدیران محیط زیست شهرستان های اصفهان نیز می خواهم‌ با دعوت از چهره های هر  شهر در همه نقاط استان این اقدام را انجام دهند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان  عنوان کرد: فعالیت سمن های زیست محیطی به دلیل اینکه هم تخصصی و هم خالصانه  کار می کنند نتیجه تلاش های زییست محیطی آنان بسیار اثربخش است.

دانیالی با بیان اینکه "در زمینه پسماندهای پزشکی اقدام های خوبی رخ داده " بیان کرد: حدود هشتاد درصدپسماندهای خانگی ما به کمک بازیافت به روش کمپوست اجرا می شود که روش های کمپوست مفید فایده نبود.

وی افزود: اگر اصفهان و اصفهانی های هوشمند اقدام های سازنده ای نداشته باشند همه ما صدمات جبران ناپذیری  می بینیم.

 مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان خاطر نشان کرد: چالش بی زباله که توسط دکتر مدنی معاون محترم  آموزش و پژوهش سازمان محیط زیست کلید خورده است آعازی برای ایجاد تحولات  مثبت در این زمینه  خواهد بود پس باید از خودمان شروع کنیم.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]