کد خبر : 61548 سه شنبه 15 اسفند 1396 - 11:16:52
کسب-رتبه-اول-فعالیت‌های-علمی‌وبین‌المللی-توسط-شهرک-علمی‌وتحقیقاتی-اصفهان

کسب رتبه اول فعالیت‌های علمی‌وبین‌المللی توسط شهرک علمی‌وتحقیقاتی اصفهان

سیناپرس: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در ارزیابی فعالیت‌های علمی و بین‌المللی سال ۹۶-۱۳۹۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش سیناپرس اصفهان بنابر اعلام روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در بخشی از لوح تقدیری که از سوی دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خطاب به دکتر مهدی کشمیری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان صادرشده، آمده است:

 

با عنایت به تلاش‌های مستمر مجموعه تحت مدیریت جنابعالی در تعاملات علمی، پژوهشی و فناوری بین‌المللی و استفاده از آن در تحقق اهداف دیپلماسی علم و فناوری، کسب لوح تقدیر رتبه اول دانشگاه‌های بزرگ را در ارزیابی فعالیت‌های علمی و بین‌المللی سال ۹۶-۱۳۹۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صمیمانه تبریک می‌گویم و از خداوند متعال برای شما و همه خدمت گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تندرستی و سرافرازی آرزو می‌نمایم.

 

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان باهدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل‌گرفته است.

 

در حال حاضر بیش از ۴۸۰ شرکت و موسسه فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت می‌کنند و در سال‌های اخیر، این شهرک بین‌المللی شدن را در قالب توسعه همکاری با شرکت‌های مطرح در سطح دنیا به‌عنوان یک برنامه محوری دنبال می‌کند.

 

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در شهریورماه سال ۱۳۹۷ نیز میزبان ۳۵امین دوره اجلاس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری در اصفهان خواهد بود.

 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها