کد خبر : 61511 چهارشنبه 09 اسفند 1396 - 11:17:41
شماره-جدید-نشریه-سکو-منتشر-شد-+فایل-PDF

شماره جدید نشریه 'سکو' منتشر شد +فایل PDF

سیناپرس: شماره ششم علمی، فرهنگی و اجتماعی سکو به صاحب امتیازی دکتر یونس قلاوند، عضو گروه مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان، منتشر شد.

به گزارش سیناپرس اصفهان مجله علمی، فرهنگی و اجتماعی سکو در زمینه­‌های " کاربرد شیمی در سلامت و تکنولوژی، راهکارهای حضور موثرتر مهندسان در جامعه و بخش­های مختلف آموزشی مانند معرفی کتاب و نرم افزار" اقدام به انتشار مقالات علمی و دانشجویی می‌نماید.


در بخش اخبار و اطلاعیه­‌های شماره ششم از این نشریه علمی مطالبی در خصوص "ششمین کنفرانس بین‌­المللی نفت، گاز، پالایش و تکنولوژی"، "همایش ملی کاربردهای فناوری نانو" و "پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین­‌المللی آلومینیوم" در اختیار علاقه­‌مندان این حوزه قرار گرفته‌­است.

در بخش سلامت و بهداشت انسان و محیط زیست این نشریه به موضوع پوست مصنوعی، ویژگی­‌ها و مزایای استفاده از آن و هم چنین به موضوع فرآیند جوهرزدایی از کاغذهای باطله و بهره­‌گیری از علم مهندسی شیمی پرداخته شده­است.

در بخش آموزشی و فرهنگی ششمین شماره نشریه سکو به معرفی چند کتاب، نرم­‌افزار و معرفی هنرهای نمایشی اکتفا شده­‌است. کتاب نانوساختار، به تالیف دکتر محمد حسین عنایتی، در پنج فصل و با محوریت تولید و کاربرد نانو مواد تنظیم شده­‌است و نرم افزار ChemOffice Professional  با فراهم آوردن امکان ذخیره، بازیابی، به اشتراک­‌گزاری داده­‌ها و اطلاعات در ترکیبات و واکنش­‌های شیمیایی و فیزیکی و هم چنین اطلاعات مرتبط با مواد و خواص آن­ها، افزایش بهره­وری شخصی و بهبود تصمیم گیری را میسر می­‌کند.

این شماره را در سند زیر دریافت نمائید.


دانلود فایل های پیوست :

دانلود فایل 1
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]