کد خبر : 61499 دوشنبه 07 اسفند 1396 - 13:39:34
هفتمین-دوره-مسابقات-مناظره-دانشجویان-ایران-برگزار-می‌شود

هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران برگزار می‌شود

سیناپرس: هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در مرحله دانشگاهی این هفته به همت جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش سیناپرس اصفهان ابراهیم کمالی، رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار سیناپرس اصفهان با اشاره به برگزاری هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: در این دوره از مسابقات 8 تیم از دانشگاه صنعتی اصفهان حضور دارند.

 

وی افزود: امسال نخستین دوره برگزاری این مسابقات در دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد که به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد.

 

کمالی در ادامه با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات گفت: هدف از برگزاری این دوره از مسابقات، توانمندسازی دانشجویان در زمینه گفت‌وگو ، دوری از تنش در مباحثه‌ها ، ایجاد فضای منطقی و بالا بردن آستانه تحمل دانشجویان می‌باشد.

 

رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با اشاره به معیارهای داوری عنوان داشت: هماهنگی تیم، انسجام مطالب، رعایت اخلاق مناظره، رعایت اصول منطقی مناظره، فن بیان و رعایت نکات دستوری، احاطه و اشراف نسبت به موضوع، خلاقیت در طرح مساله و سوالات از جمله معیارهای داوری تیم‌ها می‌باشد.

 

لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات روز چهارشنبه نهم اسفندماه سال جاری در تالار هنر مجموعه خرازی دانشگاه صنعتی اصفهان از ساعت 13:30 آغاز می‌گردد.

no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]