کد خبر : 61482 شنبه 05 اسفند 1396 - 07:47:34
دانشگاه-آزاد-اصفهان-و-کسب-رتبه-دوم-نشریات-دانشجویی

دانشگاه آزاد اصفهان و کسب رتبه دوم نشریات دانشجویی

سیناپرس:
واحد اصفهان(خوراسگان) در دومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ تعداد رتبه‌های برتر مقام دوم را کسب کرد.

به گزارش سیناپرس اصفهان محمد رضا شمشیری معاون فرهنگی و دانشجویی واحد اصفهان(خوراسگان) به آنا گفته است: در این دوره از جشنواره، 135 اثر برگزیده در 21 رشته آثار برتر، نشریه‌های برتر در 14 رشته و مقالات برتر در 5 رشته در مرحله کشوری حائز رتبه شدند که در این بین واحد اصفهان(خوراسگان) با 18 رتبه کشوری و فقط با اختلاف یک رتبه در جایگاه دومی این جشنواره به لحاظ تعداد آثار برگزیده قرار گرفت.

شمشیری افزود: نشریه فرهنگی، اجتماعی مِرداس به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی سید سعید نوابی با کسب 3 رتبه در بخش آثار برتر، 3 رتبه در بخش مقالات ویژه و همچنین عنوان شایسته تجلیل مجموعاً با کسب 7 رتبه به عنوان پرافتخارترین نشریه این جشنواره برگزیده شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: در این جشنواره نشریه طنزکده به مدیرمسئولی سید علی نوابی و سردبیری سید سعید نوابی حائز رتبه اول در بخش نشریات طنز، نشریه سرو امید به مدیر مسئولی علیرضا رستم‌زاده و سردبیری علی حق‌پژوهی حائز رتبه دوم در بخش نشریات اجتماعی و نشریه‌های کلاکت با مدیر مسئولی محمد علی امیرخانی و سردبیری نوید فتاحی در بخش نشریات هنری، انعکاس به مدیر مسئولی امیر پویا پیشخوان و سردبیری امیر باطنی در بخش سایر نشریات، آموزش، یادگیری و توسعه به مدیر مسئولی و سردبیری کیوان کاوه در بخش علوم انسانی و مرداس به مدیر مسئولی سید سعید نوابی و سردبیری سمانه سادات نوابی حائز رتبه شایسته قدردانی شناخته شدند.

وی افزود: محمد علی امیرخانی در بخش مقاله هنری، علیرضا رستم‌زاده در بخش طراحی روی جلد، نیلوفر رضایی در بخش خبر حائز رتبه اول، نسیم حاجیان در بخش مقاله ادبی و محمد علی امیرخانی در بخش مقاله هنری موفق به کسب مقام دوم شدند.

این مسئول خاطرنشان کرد: رتبه‌های سوم بخش‌های مقاله ویژه اهمیت حفظ و گسترش زبان فارسی و بخش همبستگی دینی و حفظ وفاق ملی به ترتیب توسط حسنی سادات عبودتیان و فرناز معمار کسب شد؛ چهار رتبه شایسته تجلیل در بخش‌های گزارش، مقاله فرهنگی، شعر و مقاله ویژه اهمیت حفظ و گسترش زبان فارسی به ترتیب توسط محمد سعید خادم الحسینی، نرگس عمرانی، فاطمه احمدی و سمانه سادات نوابی کسب شد.

شمشیری بیان کرد: حمایت از روند تولید و چاپ نشریات به عنوان آیینه تمام‌نمای فعالیت‌های دانشجویی دانشگاه، وظیفه این معاونت بوده و تلاش می‌کنیم تا خانه نشریات این واحد دانشگاهی بستری برای رشد و پرورش استعدادها، توانمندی‌ها و خلاقیت‌های دانشجویان شود.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]