کد خبر : 61473 چهارشنبه 02 اسفند 1396 - 23:58:40
وزیر-بهداشت-از-طرح-توسعه-بیمارستان-آیت-الله-کاشانی-بازدید-کرد

وزیر بهداشت از طرح توسعه بیمارستان آیت الله کاشانی بازدید کرد

سیناپرس: وزیر بهداشت به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی وارد استان اصفهان شده است.

به گزارش سیناپرس اصفهان سیدحسن هاشمی به منظور افتتاح و بازدید از پروژه های بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، وارد این استان شد و در بدو ورود به اصفهان مورد استقبال استاندار و رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این استان قرار گرفت.

مرکز آموزشی، پژوهشی، درمانی آیت الله کاشانی در غرب کلان شهر اصفهان واقع شده است و دارای بخش های مختلف اورژانس، بخش های بستری، ارتوپدی، جراحی، اعصاب، ام اس، گوش و حلق و بینی، جراحی فک و صورت، جراحی عمومی و تروما است. همچنین قاضی زاده هاشمی به عیادت بیماران این بیمارستان رفت و از نزدیک روند رسیدگی و مداوای بیماران را بررسی کرد.

وزیر بهداشت در این سفر 2 روزه خود به اصفهان، از چند بیمارستان و مرکز درمانی و  بهداشتی و یک شرکت داروسازی بازدید و از 2 قلم دارو محصول شرکت داروسازی رها رونمایی کند.

هاشمی بلافاصله پس از ورود امشب از مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی اصفهان بازدید کرد و در جریان روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این مرکز درمانی قرار گرفت.

وزیر بهداشت در این بازدید اظهار داشت: امروز اصفهان در زیرساخت های سلامت یک استان پیشرو در کشور است. آمده ایم به مدیران و همکاران پرتلاش خود در استان اصفهان خداقوت و خسته نباشید بگوییم.

مرکز پژوهشی، آموزشی و درمانی آیت الله کاشانی در غرب شهر اصفهان دارای تخصص های ارتوپدی، جراحی اعصاب، داخلی اعصاب و ام اس، گوش و حلق و بینی، جراحی فک، صورت و جراحی عمومی و تروما است.

وزیر بهداشت فردا در سفر خود به استان اصفهان، ساختمان ستاد معاونت غذا و دارو و مجموعه آزمایشگاه‌های کنترل غذا و دارو و بیمارستان منظریه خمینی شهر را نیز افتتاح می کند.

بیمارستان منظریه خمینی شهر یکی از طرح های بزرگ درمانی و دولتی استان اصفهان است که در دولت یازدهم، تکمیل و آماده بهره برداری شد.


مقرر بود این بیمارستان در مرداد امسال در سفر وزیر بهداشت به اصفهان بطور رسمی افتتاح شود که این کار به آینده موکول شد با این وجود، کار پذیرش بیمار در این بیمارستان از شهریور امسال آغاز شد.


افتتاح ساختمان جدید معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مجموعه آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی آن نیز از دیگر برنامه های سفر وزیر بهداشت به اصفهان خواهد بود.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها