کد خبر : 61309 چهارشنبه 20 دی 1396 - 14:06:15
نمایشگاه-بین‌المللی-اصفهان-فارما-برگزار-می-شود

همزمان با ششمین همایش طلای سبز؛

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان فارما برگزار می شود

سیناپرس: نمایشگاه بین‌المللی اصفهان فارما، به عنوان اولین نمونه برگزاری نمایشگاه ایران فارما در کلانشهرها، بهمن سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش سیناپرس اصفهان اصفهان فارما رویدادی تخصصی میان‌رشته‌ای در حوزه دارو و صنایع وابسته به دارو با رویکرد سلامت جامعه است.

این رویداد شامل نمایشگاهی 3500متری است و 18 تا 20 بهمن ماه سال جاری در سایت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.

اصفهان‌فارما صرفاً یک نمایشگاه نیست، بلکه یک رویداد است و از همین جهت، حلقه‌های بیشتری نسبت به یک نمایشگاه را می‌توان در رویداد اصفهان‌فارما مشاهده کرد. حضور حلقه‌های مختلفِ فعال در دعوت از بازدیدکنندگان از طریق پروموشن و برگیری از رسانه‌های اجتماعی و مجازی، برگزاری ششمین نمایشگاه گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی (طلای سبز 6) و بازدیدهای گروهی از مواردی است که اصفهان‌فارما، می‌تواند به توسعه‌ی فعالیت‌های دارویی در این کلانشهر، کمک شایانی کند.

 از طرف دیگر، تمرکززدایی فعالیت‌های دارویی از تهران یکی از دغدغه‌های فعالان شهرستان‌ها و استان‌ها است و برگزاری رویداد‌ها در کلانشهر‌ها می‌تواند فرصت‌های متعددی را برای معرفی صنایع استان‌ها فراهم آورد. اصفهان‌فارما نمونه‌ای از این رویداد‌های میان‌رشته‌ای است که در حوزه دارو و صنایع وابسته به دارو، برگزار می‌شود.

اصفهان‌فارما یک رویداد میان‌رشته‌ای است و تأکید خاصی بر رشد حرفه بر اساس ارتباطات تجاری دارد؛ بر همین اساس، مخاطبان این رویداد، از گروه‌های مختلفی هستند. داروسازان، پزشکان، متخصصان، دانشجویان، انجمن‌های علمی و تخصصی، داروخانه‌داران، پرستاران و فعالان بیمارستان‌ها، کارآفرینان، توزیع‌کنندگان و تاجران و علاقه‌مندان حوزه سلامت ازجمله مخاطبانی هستند که اطلاع‌رسانی هدفمندی برای آن‌ها صورت می‌گیرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]