کد خبر : 61120 شنبه 06 آبان 1396 - 11:52:44
نمایشگاه-دست-آوردهای-دانشجویی-همت؛-فرصتی-برای-صنعتی-شدن-ایده‌ها

دبیر اجرایی نمایشگاه "همت" در گفتگو با سيناپرس:

نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی همت؛ فرصتی برای صنعتی شدن ایده‌ها

سیناپرس: دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی همت گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه بهره مندی از تخصص و توان داخلی در راستای محقق کردن اقتصاد مقاومتی و تجاری سازی ایده های دانشجویان است

محمد حسین سلیمیان، دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی همت در گفتگو با خبرنگار سيناپرس اصفهان اظهار داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه بهره مندی از تخصص و توان داخلی در راستای محقق کردن اقتصاد مقاومتی و تجاری سازی ایده های دانشجویان است.

وي افزود:  نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی همت در سه دوره زمانی ، آذر ماه 95 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اردیبهشت ماه96 در دانشگاه هنر اصفهان و شهریور ماه 96 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شده است.

سلیمیان با اشاره به برگزاري نمايشگاه همت بيان كرد: جذب سرمایه گذار، خریداری و تجاری سازی ایده‌ها و نبودن نامه نگاری‌های معمول به دلیل ارتباط مستقیم سرمایه گذار و ایده پرداز و همچنین برطرف سازی مشکلات طرح‌ها برای تجاری سازی به دلیل تجربه سرمایه گذارها و صنعت گران از ویژگی های بارز این نمایشگاه است.  

دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی همت گفت: دانشجویان تمامی رشته ها که ایده خود را به صورت ساخت ماکت در و تکمیل شده در گروه های فنی، یا به صورت کتاب و مقاله در گروه های انسانی رسانده اند و صرفا ایده ی محض نیست می توانند آثار خود را تا تاریخ 20 آبان ماه از طریق تکمیل کردن فرم ثبت نام در کانال تلگرامی @hemmatExpo ارسال کنند.

 لازم به ذکر است که  چهارمین نمایشگاه دست آوردهای دانشجویی همت با حضور مسئولین، صاحبان صنایع، کارآفرینان و سرمایه گذاران ملی و بین المللی در تاریخ 12 الی 14 آذر ماه  سال  جاری در محل دانشگاه اصفهان برگزار می شود.  

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها