کد خبر : 61111 دوشنبه 01 آبان 1396 - 10:24:53
افزايش-سطح-همكاري-مشترك-جهاددانشگاهی-یزد-و-جهاددانشگاهی-صنعتی-اصفهان

با امضای تفاهم نامه همکاری؛

افزايش سطح همكاري مشترك جهاددانشگاهی یزد و جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان

سیناپرس: سازمان‌ جهاددانشگاهی استان یزد و جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در راستای استفاده بهینه از توانایی‌های علمی و آموزشی و فرهنگی دو طرف و همکاری مشترک در زمینه‌های مورد نیاز یکدیگر، تفاهم نامه امضاب کردند.

به گزارش  سيناپرس اصفهان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، این قرارداد به منظور ایجاد و گسترش فعالیت های پژوهشی، فناوری و تولید، کارآفرینی، آموزشی، فرهنگی برای مدت پنج سال به امضای مهدی باصولی رییس سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و مرتضی تیموری رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، رسیده است .
براساس مفاد این تفاهم‌نامه، دو طرف نسبت به همکاری در زمینه برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی و سمینارها و همایش علمی استفاده از امکانات مورد نیاز، برگزاری دوره های آموزشی جهت کارکنان شرکت ها و صنایع، همکاری مشترک در برگزاری آموزش های مجازی و ایجاد محتوای الکترونیکی و همکاری در زمینه سرمایه گذاری مشترک و ایجاد شرکت برای یکدیگر در زمینه فناوری و تولید اقدام خواهند کرد.
همکاری در زمینه ارایه پروپوزال پژوهشی مشترک به معاونت پژوهش  و فناوری جهاددانشگاهی و جذب پروژه های کارفرمایی، شناسایی، تحلیل پروژه های تحقیقاتی مشترک، همکاری همه جانبه در پیشبرد پروژه های مشترک و تجاری سازی یافته ها، بهره برداری از امکانات، ازمایشگاه و فضای دو طرف، برگزاری یا حضور مشترک در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی، انجام طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی و معرفی توانمندی ها و محصولات در سازمان ها و صنایع جهت پروژه یابی و فروش، از دیگر موارد همکاری در این تفاهم‌نامه است.


از دیگر موارد همکاری در زمینه برگزاری رویدادهای فرهنگی، تولید کالاهای فرهنگی- هنری و همکاری در زمینه انتشار کتاب و نشریات آموزشی و پژوهشی و ترویجی از مفاد این تفاهم نامه است.
گفتنی است، این قرارداد در شش ماده و دو نسخه به امضای طرفین رسیده و پس از گذشت پنج سال از امضای آن، در صورت توافق دو طرف قابل تمدید است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]