کد خبر : 61077 شنبه 22 مهر 1396 - 13:37:18
بلوغ-فکری-و-تکنولوژی-استان-در-سطح-بین-المللی-است

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری اصفهان:

بلوغ فکری و تکنولوژی استان در سطح بین المللی است

سیناپرس: مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری اصفهان گفت: بلوغ فکری و تکنولوژی استان اصفهان در سطح بین المللی است، حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه‌ها کامپیوتر موثر است، اما بلوغ فکری شرکت‌ها هم در کیفیت آن بی تاثیر نیست.

به گزارش خبرگزاذي سيناپرس اصفهان، به نقل از ایسنا منطقه اصفهان، علوی در نشست خبری بیست و سومین نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه برپایی چند غرفه نشان دهنده توانمندی دستگاه‌های دولتی نیست، اظهار کرد: امسال برای حضور دستگاه‌های دولتی در نمایشگاه شاخص‌های را تعین کردیم تا دستگاه‌هایی که شرکت می‌کنند حرف جدیدی برای گفتن داشته باشند و مردم از حضور آنها بهره ببرند.

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری با بیان اینکه برای حضور در نمایشگاه شرکت‌های دولتی به صورت محدود اما موثر انتخاب می‌شوند، ادامه داد: مرکز آی ایکس مرکز تبادل اطلاعات است و پیش نیاز تشکیل دولت الکترونیک است. البته دولت الکترونیک دارای چهار چوب است.

علوی با بیان اینکه وقتی شرکتی بنگاه اقتصادی می‌شود باید فضای رقابتی را بپذیرد، تصریح کرد: به جز مخابرات، شرکت‌های دیگر نیز وارد حوزه آی تی و آی سی تی شده‌اند و بسیاری از شرکت‌ها امکان ارایه خدمات مخابراتی را دارند.

وی با بیان اینکه در بازار رقابتی هر شرکتی که دارای آیتم‌های بیشتری باشد و اعتماد مخاطبین را نیز جلب کرده باشد، موفق‌تر است، خاطر نشان کرد: آی تی و آی سی تی صنایع به روزی هستند و فعالان این حوزه مجبورند سطح دانش و آگاهی بالایی داشته باشند.

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری اصفهان اضافه کرد: بلوغ فکری و تکنولوژی استان اصفهان در سطح بین المللی است، حضور شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه‌ها موثر است اما بلوغ فکری شرکت‌ها هم بی تاثیر نیست.

علوی با بیان اینکه امنیت فضای مجازی از دغدغه‌های ما است، اظهار کرد: به شدت در استان به این موضوع توجه می شود و بخش خصوصی را بازوی اصلی خود در این حوزه می‌دانیم.

 

کلید واژه ها: سيناپرس اصفهان - علوی -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها