کد خبر : 61035 یکشنبه 18 تیر 1396 - 13:16:49
امکان-برقراری-تله‌پاتی‌-با-فناوری-جدید

در آینده نه چندان دور محقق می‌شود

امکان برقراری "تله‌پاتی‌" با فناوری جدید

یک شرکت فناورانه ابزاری تولید کرده که در آینده‌ای نه چند دور امکان برقراری ارتباط از راه دور بین افراد و انجام "تله‌پاتی" را می‌دهد.

به گزارش سیناپرس از ایسنا به نقل از دیلی‌میل، این فناوری در حال حاضر به کاربران امکان مشاهده داخل مغز و بدنشان را با جزئیات دقیق فراهم می‌کند.

سیستم طراحی شده توسط شرکت آمریکایی Openwater مجهز به چند ال‌سی‌دی است که با نور مادون قرمز روشن می‌شوند. این سامانه قادر به مشاهده داخل بدن و جستجوی مواردی مانند تومور و خونریزی یا شریان‌های مسدود است.

در حالی که فناوری ابداعی پتانسیل بالایی برای شناسایی بیماری‌ها دارد، هدف نهایی شرکت Openwater توسعه آن به منظور برقراری ارتباط با استفاده از خواندن فکر افراد و تله‌پاتی با آنها در هشت سال آینده است.

در حالی که ام‌.آر.آی از میدان‌های مغناطیسی و امواج رادیویی برای تهیه تصاویر از اندام‌های بدن استفاده می‌کند، ابزار جدید از نور مادون قرمز برای اسکن‌کردن مغز و بدن استفاده می‌کند.

این سامانه به صفحات ال‌.سی‌.دی کوچک مجهز است و پیکسل‌های آنها به حدی کوچک‌اند که قادر به تهیه تصاویر هولوگرافیک بازسازی‌شده هستند. سیستم مزبور به همراه آشکارسازهای دمای بدن توانایی اسکن‌ بدن کاربر با وضوح دستگاه ام‌.آر.آی را دارد.

فناوری مورد بحث همچنین امکان آپلود و دانلود کردن اطلاعات و حتی تقویت حافظه، فکر و عواطف را به صورت غیرتهاجمی فراهم می‌کند.شرکت Openwater اعلام کرده تعداد محدودی از نمونه‌های اولیه این ابزار سال آینده به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

کلید واژه ها: تله پاتی - فناوری - ذهن - اسکن بدن - مغز -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]