کد خبر : 60719 دوشنبه 12 تیر 1396 - 11:15:34
مقاله-علمی-دانشگاه-تفرش-نامزد-نهایی-جشنواره-«تیتر-10»-کشور-شد

مقاله علمی دانشگاه تفرش نامزد نهایی جشنواره «تیتر 10» کشور شد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تفرش در استان مرکزی گفت: مقاله انجمن علمی عمرانی دانشگاه تفرش در زمره مقالات برتر جشنواره «تیتر 10» کشور قرار گرفت و نامزد نهایی این رقابت ها شد.

به گزارش سیناپرس، محمد حبیبی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مقاله علمی فنی و مهندسی با عنوان 'مکانیزم خرابی پلاسکو و لزوم مطالعات مهندسی ایمنی' در شماره چهارم مجله تخصصی انجمن علمی عمرانی دانشگاه تفرش در اردیبهشت 96 به چاپ رسید.

وی ادامه داد: این مجله به سردبیری علی سورکی و نوشته مجتبی احمدی نامزد نهایی دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی تیتر 10 کشور شد.
حبیبی بیان کرد: پس از برگزاری داوری مرحله نهایی (مرحله سوم جشنواره)، نامزدهای دریافت جایزه در بخش‌های پنج‌گانه آثار برگزیده، نشریات برگزیده، بخش ویژه، نویسندگان برتر و بخش مجازی مشخص شد و براساس داوری انجام شده 10 اثر برگزیده هر بخش های مذکور توسط استادان و پیشکسوتان روزنامه‌نگاری در محل دبیرخانه جشنواره تیتر 10 نامزدهای نهایی در رسته‌های مختلف تعیین شدند که مقاله علمی دانشگاه تفرش در بین این 10 مقاله برتر جای دارد.
وی اظهار کرد: دهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی با عنوان تیتر 10 با شعار 'مسئولیت اجتماعی دانشگاه، نقادی منصفانه و آزادانه' در پنج بخش آثار برگزیده، نشریات برگزیده، بخش ویژه، فضای مجازی و نویسندگان برتر برگزار شد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تفرش اضافه کرد: تمامی نامزدهای دریافت جوایز برای شرکت در اختتامیه و کارگاه های تخصصی جشنواره، از روز دوازدهم تا هفدهم تیرماه در سامانه نشریات دانشجویی اقدام به ثبت نام کرده اند تا در آیین پایانی این جشنواره و دریافت جوایز خود حضور داشته باشند.
دانشگاه تفرش در سال 1367 به عنوان واحدی از دانشگاه امیرکبیر تهران فعالیت علمی خود را با پذیرش 53 دانشجو در رشته ریاضی کاربردی آغاز و در سال 1384 با موافقت شورای گسترش آموزش عالی کشور به واحدی مستقل ارتقا یافت.
این مرکز آموزش عالی در حال حاضر دارای هشت رشته به صورت روزانه و نوبت دوم (شبانه)، 10گرایش در مقطع کارشناسی، 18 گرایش به مقطع کارشناسی ارشد و 2 گرایش به مقطع دکتری است و با حضور 67 عضو هیأت علمی تمام وقت و بهره گیری از استادان مدعو دانشگاه امیرکبیر و دو هزار و 118 دانشجو فعالیت های علمی خود را ادامه می دهد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها