کد خبر : 59634 دوشنبه 22 خرداد 1396 - 10:51:38
-فروش-تجهیزات-صنعتی-ایرانی-در-نمایشگاه‌-فناوری-نانوی-چین

فروش تجهیزات صنعتی ایرانی در نمایشگاه‌ فناوری نانوی چین

هفت شرکت فناوری نانو از ایران در دو نمایشگاه مرتبط با فناوری نانو در کشور چین حضور یافتند که تجهیزات صنعتی تولید نانوالیاف از سوی شرکت‌های کره جنوبی مالزی و چینی خریداری شد.

به گزارش سیناپرس به نقل از خبرگزاری ایسنا،دو نمایشگاه بین‌المللی در حوزه‌ نانومواد و تصفیه‌ آب و پساب در شهر شانگهای چین برگزار شد که شرکت‌های ایرانی در آنها حضوری فعال داشتند.

در نمایشگاه فناوری نانو شانگهای 2017 (China Shanghai International Nanotechnology Fair 2017) 5 شرکت ایرانی و در نمایشگاه فناوری‌های مرتبط با تصفیه‌ آب و پساب، موسوم به Aquatech نیز 2 شرکت ایرانی حضور داشتند.

تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی تولید نانوالیاف و راه‌اندازی خطوط تولید صنعتی فیلترهای صنعتی و نیروگاهی، انواع پلیمرهای مقاوم در برابر سایش، ضربه، اشعه فرابنفش و خوردگی، محصولات سیلووسپت بخش سلامت از جمله پاک‌کننده‌ زخم و پانسمان‌های کمک‌کننده به ترمیم زخم، فناوری‌های نوین تصفیه‌ آب و پساب، محصولات حوزه‌ نساجی از جمله پوشاک و لباس زیر، لباس‌های بارداری و نوزاد با خواص ضدمیکروبی و ضد امواج، رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی و غشاهای پلیمری از جمله محصولات 5 شرکت ایرانی است که در نمایشگاه نانو شانگهای عرضه شد.

یکی از شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات صنعتی تولید نانو الیاف موفق به فروش محصولات خود به شرکت‌هایی از کشورهای مالزی، چین و کره جنوبی شد و رنگ‌های الکترواستاتیک آنتی باکتریال و ضد خوردگی مورد توجه یک شرکت بزرگ تولید لوازم خانگی قرار گرفت.

کلید واژه ها: تصفیه آب - نانو الیاف -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]