کد خبر : 58320 چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 - 11:42:05
بيانيه-جهاددانشگاهي-به-مناسبت-انتخابات-رياست-جمهوري-

در آستانه برگزاری انتخابات؛

بيانيه جهاددانشگاهي به مناسبت انتخابات رياست جمهوري

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه ای در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهاي اسلامي شهر و روستا از ملت بزرگ ایران برای حضور در پای صندوق های رأی دعوت کرد.

به گزارش سیناپرس به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحيم

يك بار ديگر آزموني بزرگ در پيش روي ملت ايران است؛ ميداني مهم كه حضور حداكثري مردم در آن، مي تواند حماسه اي پربركت را رقم زده، پيشرفت كشور را شتاب بخشيده و دشمنان را مأيوس نمايد.

امروز، قدرداني از نعمت بزرگ جمهوري اسلامي و مراقبت از عزت و آبروي ملي در مشاركت بالاي مردم عزيز ايران اسلامي در انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري تجلي مي يابد.

اين، سر انگشتان ملت ايران است كه بار ديگر گره گشايي كرده و 29 ارديبهشت 96 را در منظومه انقلاب اسلامي چونان ستاره اي روشن به يادگار خواهد گذارد.

جهادگران جهاد دانشگاهي همگام و همراه با آحاد مردم، ضمن يادآوري درسهاي مكتب امام خميني (ره) و با تأسي به خلف شايسته ايشان، حضرت آيت ا... العظمي خامنهاي (مدظله العالي)، روز بيست و نهم ارديبهشت ماه امسال را روز امتحان الهي دانسته و با بصيرت و هوشياري در مسير تحقق حماسه سياسي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري يعني حضور حداكثري همه اقشار ملت در انتخابات گام برخواهند داشت.

جهادگران جهاد دانشگاهي ضمن دعوت از ملت شهيدپرور ايران اسلامي براي حضور پرشور در پاي صندوق هاي رأي انتخابات رياست جمهوري و انتخابات شوراها، از كانديداهاي محترم ميخواهند در مراحل پيش رو با متانت، قانون مداري را سرلوحه كار خود قرار دهند تا به فضل الهي اين انتخابات به سربلندي و پيروزي كشور اسلامي مان بيانجامد.
                                                                     

      جهاد دانشگاهي
                                                                            27 ارديبهشت 96

کلید واژه ها: انتخابات -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]