کد خبر : 57558 چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 - 10:54:51
افتخارات-چشمگیر-امروز-جهاددانشگاهی-قم-مایه-مباهات-است

افتخارات چشمگیر امروز جهاددانشگاهی قم مایه مباهات است

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی توسعه چشمگیر جهاددانشگاهی واحد استان قم را مرهون تلاش‏های پیگیر ریاست سابق و همچنین جهادگران این واحد دانست و گفت: فعالیت‏‎ها و افتخارات چشمگیر امروز جهاددانشگاهی قم مایه مباهات است.

به گزارش سینا پرس به نقل از ایسنا، احمد شریفی زاده درآیین معارفه سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان قم گفت: این واحد در مدت فعالیت آقای فقیه زاده به رشد و تعالی مطلوبی دست یافت که به جرات می‎توان گفت این واحد از هیچ به این جایگاه رسیده است.

وی افزود: رئیس سابق جهاددانشگاهی واحد استان قم در سالهای گذشته با توکل به خدا، عنایات حضرت معصومه(س) و تلاش جهادگران، این واحد را به ثمر رساند که با توجه به شرایط و موقعیتی که در آن قرارداشت، افتخارات امروز واحد قم مایه مباهات است.

معاون هماهنگی و امور مجلس شورای اسلامی جهاددانشگاهی بیان کرد: مراسم تجلیل و تقدیر از فعالیت‎های رییس سابق این واحد در آینده نزدیک با حضور رئیس جهاددانشگاهی کشور، مسئولان استانی و دانشگاهی برگزار خواهد شد.

وی گفت: دکتر حیدری، سرپرست جدید جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز از جمله مدیران خدوم، تلاشگر و شایسته جهادی است که سالهای سال سابقه خدمت در مسئولیت‎های سنگین و حساس کشور و جهاد را به عهده داشته است و خوشبختانه امروز توفیق خدمت در مجموعه سربلند و سرافراز جهاددانشگاهی واحد استان قم را پیدا کرده است.

وی تصریح کرد:آقای فقیه زاده رئیس سابق جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز پس از این مسئولیت در مسئولیت بسیار سنگین و حساس هماهنگی امور مجلس جهاددانشگاهی ادامه خدمت خواهد کرد و با توجه به توان مدیریتی و سوابق گذشته ایشان انتظار داریم که در آینده نیز شاهد تحولات مثبتی در این بخش باشیم.

شریفی زاده اظهارکرد: موفقیت‎های امروز جهاددانشگاهی واحد استان قم ثمره تلاش، کوشش، مجاهدت، توکل، ایثار مدیریت و کارکنان این واحد بوده است و خوشبختانه این ثمرات ارزشمند در عرصه‏‎های مختلف قابل رویت است.

وی گفت: امیدواریم با توجه به اینکه این شهرقم، معدن غنی معارف ناب دینی و میزبان بانوی کرامت و کریمه اهل بیت(ع) است، امیدواریم در آینده جهاددانشگاهی قم بتواند این مسیر موفق را به خوبی طی کرده و به عالی ترین مدارج در عرصه‎های مختلف دست یابد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]