کد خبر : 57380 یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 - 14:00:44
بازسازی-خودروی-ساخت-سال-۱۹۱۷-با-موتور-الکتریکی

بازسازی خودروی ساخت سال ۱۹۱۷ با موتور الکتریکی

یک شرکت تولید کننده خودرو قصد دارد قدیمی ترین اتومبیل تولیدی خود را بازسازی کند. قرار است خودروی مذکور مجهز به پیشرفته ترین فناوری های این کارخانه شود.

به گزارش سیناپرس از مهر به نقل از نیواطلس، شرکت میتسوبیشی قصد دارد به مناسبت ۱۰۰ سالگی فعالیت خود، نخستین اتومبیل تولید شده در این شرکت (Model A) را دوباره عرضه کند.

این اتومبیل موتور هیبریدی الکتریکی خواهد داشت و برخی از ویژگی های Outlander PHEV (نخستین خودروی SUV هیبریدی دنیا) نیز در آن گنجانده شود.

اتومبیل Model A در سال ۱۹۱۷ و به سفارش ارتش ژاپن ساخته شد. خودروی چهار دره مذکور گنجایش هفت نفر را داشته و قدرت موتور آن نیز ۳۵ اسب بخار بوده است. شاسی های آن از ورقه های فلزی ساخته شده اند اما چارچوب خودرو چوبی بوده و چراغ های جلویی آن نیز بنزینی بوده است.

به هرحال، هرچند خودروی جدید برخی ویژگی های مدل A را خواهد داشت اما به طور حتم برخی ویژگی های خودروی Outlander PHEV (نخستین SUV هیبریدی- برقی دنیا) را در خود خواهد داشت.

خودروی جدید دارای موتوری با ظرفیت ۲ لیتر بنزین، دو موتور الکتریکی و سیستم Super All-Wheel Control  خواهد بود. در اصل میتسوبیشی تصمیم دارد با این کار نخستین اتومبیل تولیدی را با پیشرفته ترین نمونه ترکیب کند.

کلید واژه ها: خودرو - قدیمی ترین اتومبیل - فناوری -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]