کد خبر : 55452 جمعه 20 اسفند 1395 - 14:50:27
افتتاح-اولین-پردیس-بین-الملل-دانشگاه-علم-صنعت-ایران-در-چابهار

افتتاح اولین پردیس بین الملل دانشگاه علم صنعت ایران در چابهار

رییس دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به بهره برداری از نخستین پردیس بین الملل این دانشگاه در منطقه آزاد چابهار از ارایه خدمات به نیروهای فنی و تخصصی صنایع موجود درمنطقه خبرداد.

به گزارش سیناپرس و به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر محمدعلی برخورداری در حاشیه بازدید اعضای هیت رییسه دانشگاه علم صنعت ایران از دانشگاه بین الملل چابهار، با اشاره مذاکرات یک ساله این دانشگاه با سازمان منطقه آزاد چابهارگفت: اولین پردیس بین الملل دانشگاه علم صنعت ایران درچابهار با هدف فعالیت های آموزشی،پژوهشی ومشاوره ای شروع به فعالیت می کند.

وی افزود: راهبرد اصلی این پردیس برگزاری دوره های مختلف فنی وتخصصی برای نیروی کار صنایع موجود درمنطقه است و تمرکز اصلی این پردیس برخدمات رسانی مطلوب به ظرفیت های فنی و مهندسی بومی است.

رییس دانشگاه علم وصنعت ایران از برگزاری نخستین دوره کوتاه مدت پردیس دانشگاه علم و صنعت درتابستان سال آینده برای بخشی از نیروی کار صنایع خبرداد و تصریح کرد: تازمان بهره برداری از فضای آموزشی جداگانه مقررشده دانشگاه علم صنعت از امکانات موجود در دانشگاه بین الملل چابهار استفاده کند.

به گفته برخورداری پردیسی که امروز به بهره برداری می رسد نخستین پردیس بین الملل دانشگاه علم وصنعت است که متناسب با توسعه کار در آن فضاهای مختلف درآینده به آن اضافه می شود و بنا به ارزیابی ها دانشجویان کشورهای افغانستان و پاکستان ازآن استقبال خوبی می کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]