کد خبر : 54885 شنبه 07 اسفند 1395 - 11:11:40
معرفی-بهترین-اپلیکیشنها-برای-تازه-والدین-شده-ها

معرفی بهترین اپلیکیشنها برای تازه والدین شده ها

اگرچه به دنیا آمدن نوزاد برای والدین تجربه ای حیرت انگیز محسوب می شود اما تربیت او می تواند فرآیندی چالش برانگیز باشد. در این میان فناوری به کمک والدین آمده است.

به گزارش مهر، همزمان با توسعه فناوری تلفنهای همراه هوشمند و سایر سیستمهای موبایل، استفاده از اپلیکیشنها به عنوان ابزاری ساده اما تأثیرگذار در تمامی عرصه های زندگی رشد قابل توجهی یافته است و حالا می توان ردپای این تحول را در تربیت کودکان هم مشاهده کرد. در زیر فهرستی از کاربردی ترین اپلیکیشنهای برتر در زمینه رسیدگی به نوزاد برای تازه والدین شده ها معرفی شده است.

Glow Baby

مادرانی که تا پیش از تولد نوزاد از اپلیکیشن Glow Nurture استفاده می کنند، پس از زایمان اپلیکیشن Glow Baby کاربردهای زیادی خواهد داشت. این دو اپلیکیشن حاصل تحقیقات یک ارایه دهنده است. با استفاده از Glow Baby می توان نیازها و نکاتی همچون شیردهی، پوشک، خواب و مراقبتهای بهداشتی نوزاد را با کیفیت بالاتری مدیریت کرد.

Feed Baby

این اپلیکیشن هم مانند Glow Baby، قابلیتهای زیادی داشته و نگهداری از نوزاد را برای تازه والدین شده ها ساده تر می کند. این اپلیکیشن قابلیت دانلود در سیستمهای همراه مبتنی بر سیستم عاملهای iOS و اندروید را دارد.

BabySee

یکی از بهترین اپلیکشنها در زمینه مراقبت از نوزاد محسوب می شود. هر کاری که نوزاد انجام می دهد نه تنها برای والدین شیرین است بلکه باید به آنها توجه کرد. درحالی که به نظر می رسد نوزاد درحال خندیدن و خیره شدن به نگاه والدین است اما واقعا اینگونه است؟ این اپلیکیشن به والدین کمک می کند تا دنیا را از چشم انداز نوزاد تماشا کنند. البته دانلود این اپلیکیشن تنها برای سیستمهای همراه مجهز به سیستم عامل iOS امکانپذیر است.

Baby Pics

با استفاده از این اپلیکیشن می توان از نوزاد تازه به دنیا آمده و حرکات شیرین آن تصاویر دیدنی ثبت کرده و ضمائم هنری جالب توجهی را به آنها اضافه کرد. این اپلیکیشن دارای استیکرهای دیدنی است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها