کد خبر : 46194 شنبه 30 مرداد 1395 - 11:03:22
کارگاه-آموزشی-«آشنايي-با-فرايندها-و-شيوه‌هاي-اجرايي-از-پذيرش-تا-خروج-شركت‌هاي-دانش‌بنيان»

توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد::

کارگاه آموزشی «آشنايي با فرايندها و شيوه‌هاي اجرايي از پذيرش تا خروج شركت‌هاي دانش‌بنيان»

سیناپرس: كارگاه آموزشي دو روزه « آشنايي با فرايندها و شيوه‌هاي اجرايي از پذيرش تا خروج شركت‌هاي دانش‌بنيان در مراكز رشد علم و فناوري» طی روزهای نهم و دهم شهریورماه سال جاری توسط شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان برگزار مي‌شود.
 در این کارگاه آموزشی که با هدف ارتقاي توان علمي و عملي مديران و كارشناسان مراكز رشد فناوری کشور برگزار خواهد شد، مباحثی نظیر اصول و مباني مراكز رشد فناوري و معرفي شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان، آشنايي با فرآيند جذب و پذيرش واحدهاي فناور در مراكز رشد فناوري، معرفي دوره رشد مقدماتي و هدايت و حمايت از واحدهاي فناور در مراكز رشد فناوري ارایه می‌شود.
نمونه عملی برگزاری جلسه مصاحبه پذيرش واحدهای فناور در مرکز رشد همراه با نشست شوراي پذيرش و ارزيابي جهت تصمیم‌گیری جلسه مصاحبه، بخش دیگری از این کارگاه آموزشی خواهد بود. همچنین در پایان کارگاه آموزشی، شرکت‌کنندگان می‌توانند از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و بخش‌های مختلف آن بازدید کنند.
علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام حداكثر تا روز پنجشنبه مورخ چهارم شهريورماه مي‌توانند با مراجعه به وب‌سايت شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان به نشاني www.istt.ir فرم ثبت‌نام را دريافت و نسبت به تكميل آن اقدام کنند.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]