کد خبر : 45698 یکشنبه 24 مرداد 1395 - 13:08:25
حضور-شرکت-های-دانش-بنیان-ایرانی-در-نمایشگاه-سلامت-و-داروی-آسیا

حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه سلامت و داروی آسیا

سیناپرس: مدیرکریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری ازحمایت این کریدور برای حضور شرکت های دانش بنیان در دوازدهمین نمایشگاه سلامت و داروی آسیا (Health Asia + Pharma Asia) خبر داد.

 مالک سعیدی گفت: این نمایشگاه 2 روزه از سی ام شهریور تا اول مهرماه سال جاری در کراچی پاکستان برگزار می شود و شرکت های دانش بنیان ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

سعیدی با اشاره به اینکه 45 کشور از سراسر دنیا به صورت غرفه دار در این نمایشگاه شرکت می‎کنند،افزود:نمایشگاه سلامت و داروی آسیا در بخش های لوازم آزمایشگاهی، مواد مؤثره در ساخت داروها، بسته بندی و تولید ظروف دارویی، ماشین آلات ساخت دارو، ملزومات اتاق عمل و لوازم بیمارستانی و پروتز برگزار می شود.
وی تصریح کرد: بر این اساس کریدور از شرکت های دانش بنیانی که در ارزیابی آمادگی صادراتی شان (ERA)، جزء شرکت های برتر صادراتی و یا توانمند صادراتی قرار بگیرند و در این نمایشگاه شرکت کنند، در قالب آیین نامه حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگا ه های خارجی، حمایت می کند. این حمایت شامل بخشی از هزینه های اجاره فضای غرفه، غرفه سازی و حمل و نقل تجهیزات است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]