کد خبر : 44014 دوشنبه 04 مرداد 1395 - 09:23:00
مجله-تخصصی-تحقیقات-نانوپزشکی-منتشر-شد

مجله تخصصی تحقیقات نانوپزشکی منتشر شد

سیناپرس: مجله تخصصی و بین‌المللی تحقیقات نانوپزشکی به زبان انگلیسی اولین شماره خود را در ماه جولای 2016 منتشر کرد.

مجله تخصصی و بین‌المللی تحقیقات نانوپزشکی به زبان انگلیسی (Nanomedicine Research Journal) به صورت فصلنامه الکترونیکی و چاپی توسط انجمن نانوفناوری پزشکی ایران (ISNM) به چاپ می‌رسد.در این مجله، دکتر سید مهدی رضایت سرخ‌آبادی به عنوان مدیر مسؤول، دکتر فرید عابدین درکوش به عنوان سردبیر و کامیار خوشنویسان به عنوان دبیر با مجله همکاری داشته و بصورت فصلنامه منتشر می‌شود. اعضای هیات تحریریه مجله از اساتید و محققان برجسته بین‌المللی در زمینه‌های مختلف نانو پزشکی – مهندسی بافت و طب بازساختی و... از دانشگاه‌های تراز اول دنیا بوده که از آن جمله می‌توان به دکتر سیفعلیان پروفسور دانشگاه UCL لندن انگلستان و رییس مرکز نانوتکنولوژی و طب بازساختی این دانشگاه اشاره کرد.

بر اساس اعلام ستاد ویژه توسعه نانو، تمام مقالات اصیل و مروری اعضای هیات علمی، محققان و دانشجویان در زمینه‌های پیش‌بینی و پیشگیری از بیماری‌ها، مهندسی بافت، نانوبیوسنسور، حامل‌های عامل‌دار و سیستم‌های دارورسانی هدف و حوزه‌های مرتبط به نانوپزشکی که در بخش اطلاعات مجله به طور کامل ذکر شده است، برای چاپ قابل ارسال و بررسی هستند.

مقالات چاپ شده در مجله بصورت Open Access در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان قرار می‌گیرد و تلاش شده است تا فرایند دریافت تا پذیرش مقاله با رعایت دقت در بررسی کیفیت مقاله و نوآوری، بصورت کوتاه (حداکثر دوماه) باشد.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی http://www.nanomedicine-rj.com/ مراجعه کنند.
فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.

براساس آیین‌نامه ستاد ویژه توسعه نانو، در صورت چاپ مقاله علمی ـ پژوهشی در مجلات داخلی در حوزه فناوری نانو و تائید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، به آن مقاله حمایت تشویقی به مبلغ هشت میلیون ریال تعلق می‌گیرد.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]