کد خبر : 3610 دوشنبه 18 اسفند 1393 - 11:56:43
فرصت-ثبت‌نام-در-«استارت-ویکند-گیم»-را-از-دست-ندهید

فرصت ثبت‌نام در «استارت ویکند گیم» را از دست ندهید

سیناپرس: «استارت ویکند گیم» با رویکرد بازی سازی برای نخستین بار در ایران و خاورمیانه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام از کد تخفیف ویژه ircg استفاده و از ۳۰ درصد تخفیف ویژه بهره‌ ببرند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد تنها تا ۱۸ اسفندماه مهلت دارند تا  به نشانی www.myevent.ir/swgame  مراجعه و ثبت‌نام  کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی tehraniust.startupweekend.ir  مراجعه کنند. استارت ویکند گیم با رویکرد بازی سازی عصر روز چهارشنبه آغاز می شود و افرادی که ایده ای دارند آن را برای سایرین طی یک دقیقه مطرح می‌کنند. پس از آن رای‌گیری شده و ایده‌های برتر انتخاب می‌شوند.

افراد بر اساس علاقه خود به تیم‌ها می‌پیوندند و کار روی ایده‌ها را شروع می‌کنند. طی دو روز ۲۱ و ۲۲ اسفند، هر تیم روی یک ایده کار می‌کند و به کمک مربیان یک محصول آماده می‌کنند. عصر جمعه، ۲۲ اسفند  زمان ارائه کار به داروان است. هر تیم مجموعاً ۱۰ دقیقه فرصت دارد تا از کار خود در مقابل داوران دفاع کند و در پایان نیز برندگان مشخص می‌شوند.

شبکه سازی، پیدا کردن شریک کاری و همچنین پیدا کردن سرمایه گذار از مزایایی حضور در این رویداد بازی‌سازی است .

آشنایی با شرکت کنندگان دیگر و کسانی که هم تیمی شما در این رویداد بودند سبب دوستی های طولانی مدت و همچنین پیدا کردن شرکای کاری برای اجرای ایده‌های استارت آپی شما در آینده را فراهم می‌کند.نخستین دوره استارت آپ ویکند بازی سازی با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای در دانشگاه علم صنعت تهران از روز چهارشنبه ۲۰ تا۲۲ اسفند برگزار می‌شود

کلید واژه ها: استارت ویکند گیم - خاورمیانه -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]