کد خبر : 33581 چهارشنبه 04 فروردین 1395 - 12:35:55
اینستاگرام-نسخه-وب-خود-را-با-افزودن-تب-نوتیفیکیشن-ارتقاء-داد

اینستاگرام نسخه وب خود را با افزودن تب نوتیفیکیشن ارتقاء داد

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی دنیای تکنولوژی ست که کاربران زیادی را در سال های اخیر به خود جذب کرده است.

اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت است و قابلیت های جدیدی را در پلتفرم های مختلف و متناسب با نیاز کاربران به این سرویس اضافه می کند. برای مثال همانطور که پیش تر در تک شات خواندید، این سرویس اخیراً نسخه ویندوز موبایل را با اضافه کردن قابلیت های جدید ارتقاء داده است و همچنین در یک بروزرسانی دیگر، ترتیب نمایش پست ها را تغییر داده و از این پس آنها بر اساس اولویت کاربران نمایش به خواهد گذاشت.

اینستاگرام در ابتدا به عنوان یک سرویس موبایلی فعالیت خود را آغاز کرد اما هم اکنون نسخه وب این اپلیکیشن نیز در دسترس است و این شرکت سعی دارد با ارتقای هر چه بیشتر نسخه وب، کاربران را از باز کردن این اپلیکیشن در گوشی های موبایلشان بی نیاز کند. این شرکت امروز یک تب فعالیت جدید را به نسخه وب اینستاگرام اضافه کرد که با تب نوتیفیکیشن های اپلیکیشن موبایلی یکسان است.

اینستاگرام برای اولین بار، پروفایل کاربری نسخه وب خود را در سال 2012 راه اندازی کرد و پس از آن نیز در سال 2013، یک فید قابل اسکرول را برای لایک ها و کامنت ها اضافه کرد. در سال گذشته نیز قابلیت جستجو به این نسخه اضافه شد.

اینستاگرام پیش از این اعلام نکرده بود که اضافه شدن قابلیت های جدید در نسخه وب، بخشی از حرکت بزرگ این شرکت در راستای بی نیاز کردن این نسخه از اپلیکیشن موبایلی ست و هیچ اطلاعیه ای در این مورد به کاربران ارایه نکرده بود. بنابراین به نظر می رسید که اضافه شدن این قابلیت های جدید تنها برای ارتقاء تجربه کاربری نسخه وب است اما در واقع مجموعه این بروزرسانی ها بر روی ویژگی cross-platform تاکید دارد.

به گزارش تک شات، این یعنی اینستاگرام بیش از پیش قادر است در پلتفرم های مختلف و به صورت مستقل مورد استفاده قرار بگیرد. این بروزرسانی ها باعث می شود که فاصله اینستاگرام با سایر اپلیکیشن ها افزایش پیدا کند و هیچ سرویس دیگری نتواند به گرد پای این اپلیکیشن محبوب به اشتراک گذاری تصاویر برسد.

 

کلید واژه ها: اینستاگرام - فناوری - پلتفرم -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]