کد خبر : 281 دوشنبه 20 مرداد 1393 - 00:47:30
برگزاری-پنجمین-دوره-بین-المللی-اپیدمیولوژی-تغذیه-ای-۲۰۱۴

برگزاری پنجمین دوره بین المللی اپیدمیولوژی تغذیه ای ۲۰۱۴

سیناپرس: این همایش که یکی از مهم ترین دوره های کوتاه مدت تخصصی آموزش و گفتگو در حوزه اپیدمیولوژی تغذیه ای در سطح بین المللی محسوب می شود، به منظور فراهم کردن بستری برای آموزش مهارت های اصلی برای فعالیت کارشناسان اپیدمیولوژی تغذیه ای طراحی شده است.

سینا پرس: در این دوره تخصصی، آموزشها در قالب کارگاه، آموزش رایانه ای، بحث و گفتگو با کارشناسان و نیز فعالیت های گروهی انجام می گیرد. در همه این فعالیت ها سعی می شود بر موضوعات مورد بحث روز تمرکز شود.

شرکت کنندگان در این دوره تخصصی با شیوه های تحلیل پژوهش های مختلف در حوزه اپیدمیولوژی تغذیه ای و نیز ارزیابی ارتباط میان عوامل تغذیه ای و بیماری آشنا می شوند. همچنین اولویت های فعلی در حوزه اپیدمیولوژی تغذیه ای و آینده و چالش هایی که در این حوزه وجود دارد نیز مورد بحث قرار می گیرد.

شرکت کنندگان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی و سابقه کار در این حوزه باشند. به شش نفر از شرکت کنندگان برتر در این دوره آموزشی، شش فلوشیپ از سوی صندوق جهانی پژوهش سرطان (WCRF) اعطا خواهد شد.

این همایش تخصصی، اول تا دوازدهم سپتامبر (10 تا 21 شهریور 93) در لندن برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این دوره مراجعه کنید.

http://www1.imperial.ac.uk/publichealth/education/shortcourses/nutritionalepidemiology/

 
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها