کد خبر : 27751 شنبه 26 دی 1394 - 19:08:53
برگزاری-بیست-و-دومین-سمینار-شیمی-تجزیه-ایران-در-بهمن-ماه

برگزاری بیست و دومین سمینار شیمی تجزیه ایران در بهمن ماه

بیست و دومین سمینار شیمی تجزیه ایران از سوی انجمن شیمی ایران در روزهای ششم تا هشتم بهمن ماه به میزبانی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی برگزار می شود.

دبیر بیست و دومین سمینار شیمی تجزیه هدف از برپایی این نشست علمی را آشنایی شیمیدانان کشور با آخرین یافته ها و دستاوردهای علم شیمی تجزیه و بحث و تبادل نظر شرکت کنندگان در این حوزه برشمرد.
سیدحمید احمدی از ارسال 680 مقاله به دبیرخانه این سمینار خبر داد و گفت: کمیته علمی پس از بررسی 500 مقاله را در موضوعات طیف سنجی تجزیه ای، الکتروشیمی تجزیه ای، روش های جداسازی، کمومتریکس، نانو شیمی، شیمی تجزیه و محیط زیست، شیمی تجزیه و صنعت و آموزش شیمی تجزیه انتخاب کرده است که از این تعداد 30 مقاله به صورت سخنرانی و 470 مقاله نیز در قالب پوستر ارائه خواهد شد.
عضو هیات علمی پژوهشگاه شیمی خاطرنشان کرد: در روزهای برگزاری همایش 13 سخنرانی عمومی توسط اساتید برجسته شیمی تجزیه ارائه می شود و در مراسم اختتامیه نیز از برترین ها تجلیل خواهد شد.
به گزارش ایرنا از پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، احمدی برگزاری نمایشگاهی از دستاوردهای دستگاه ها و شرکت های تخصصی و مواد شیمیایی را از دیگر برنامه های جنبی این سمینار عنوان کرد.

کلید واژه ها: سمینار شیمی تجزیه ایران -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]