کد خبر : 2101 سه شنبه 28 بهمن 1393 - 05:26:18
فراخوان-ارسال-مقاله-به-کنفرانس-جهانی-آب-و-جامعه

فراخوان ارسال مقاله به کنفرانس جهانی آب و جامعه

سیناپرس: سومین کنفرانس بین المللی آب و جامعه در تاریخ 15 تا 17 ماه جولای سال 2015 برابر با 24 تا 26 تیر ماه سال 1394 به مدت سه روز در شهر لاکرونیای اسپانیا برگزار خواهد شد .

سینا پرس : سومین کنفرانس بین المللی آب و جامعه با عنوان کامل 3rd International Conference on Water and Society در روزهای پانزدهم تا هفدهم ماه جولای سال 2015 برابر با بیست و چهارم تا بیست و ششم تیر ماه سال 1394 به مدت سه روز در شهر لاکرونیای اسپانیا برگزار خواهد شد .  پژوهشگران و علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می توانند مقالات خود را در زمان مقرر به دبیرخانه کنفرانس ارائه دهند  .

هدف از برگزاری این کنفرانس ، بررسی هر گونه مسائل مرتبط با آب و جامعه بوده تا به عنوان جنبه های فنی از مدیریت منابع آب و کیفیت ، بتوان راه حل های مناسب تری برای بهبود وضعیت آب و تغییرات مفید در سیاست های آن ارائه داد . پژوهشگران ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه ها ، متخصصان و کارشناسان این حوزه می توانند با حضور خود در این کنفرانس ، گرد هم آمده و به تبادل اطلاعات ، نظرات ، ایده های نو و علمی در این رابطه بپردازند .

مباحث و عناوینی که برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده اند ، از محدودیت خاصی برخوردار نبوده و در صورت مرتبط بودن با یکی از موضوع های اصلی کنفرانس ، قابل پذیرش است . برخی از مهمترین  این عناوین که این کنفرانس بر آنها تمرکز خواهد داشت، عبارت اند از :

  • مدیریت منابع آب  Water resources management
  • آب به عنوان یک حق انسانی  Water as a human right
  • کیفیت آب  Water quality
  • آلودگی منابع آب  Water resources contamination
  • آب، بهداشت و سلامت  Water, sanitation and health
  • آب و فاجعه مدیریت  Water and disaster management
  • سیاست و قوانین  Policy and legislation
  • مطالبات آب آینده   Future water demands
  • آبیاری و بیابان زایی   Irrigation and desertification

علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می توانند خلاصه مقاله خود را از طریق آدرس های اعلام شده به  دبیرخانه کنفرانس ارسال کرده و سپس در صورت پذیرش خلاصه مقاله نسبت به ارسال مقاله کامل خود اقدام کنند .

لازم به ذکر است که اطلاعات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری و ثبت نام این کنفرانس در وب سایت رسمی آن به آدرس الکترونیکی  http://www.wessex.ac.uk/watersoc2015 قابل دسترسی و مشاهده است  .

کلید واژه ها: فراخوان ارسال مقاله - آب - اسپانیا -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط