کد خبر : 194 چهارشنبه 15 مرداد 1393 - 13:52:13
ماموریت-خبرگزاری-سینا،-ثبت-و-انعکاس-دستاوردهای-علمی-و-فناوری-کشور-است

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

ماموریت خبرگزاری سینا، ثبت و انعکاس دستاوردهای علمی و فناوری کشور است

سیناپرس: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با توسعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دسترسی همه مردم به این حوزه ها، هر اتفاقی همراه خود در تاریخ به ثبت می رسد. در این شرایط ایجاد خبرگزاری تخصصی سینا، ماموریتی مضاعف در جهت ثبت و انعکاس دستاوردهای علمی و فناوری کشور محسوب می شود.

سینا پرس: به گزارش خبرنگار سیناپرس، مهندس نصرالله جهانگرد در آیین آغاز به کار خبرگزاری علم و فرهنگ (سینا) با بیان اینکه جهاد دانشگاهی اولین نهاد دانش بنیان در جمهوری اسلامی است، گفت: اقتدار ملی ما بدون تکیه بر توسعه دانش و فناوری غیرممکن است پس باید قدردان این نهاد که تبدیل به نهادی فاخر و معتبر در عرصه علمی کشور شده، باشیم.

جهانگرد با ابراز امیدواری نسبت به اینکه جهاد دانشگاهی همچنان ماموریت های بزرگی در زمینه شکوفایی علمی و اقتصادی کشور بر عهده بگیرد، افزود: با توسعه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دسترسی همه مردم به این حوزه ها، هر اتفاقی همراه خود در تاریخ به ثبت می رسد. در این شرایط ایجاد خبرگزاری تخصصی سینا، ماموریتی مضاعف در جهت ثبت و انعکاس دستاوردهای علمی و فناوری کشور محسوب می شود.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تاسیس خبرگزاری سینا را متناسب با فعالیت تخصصی جهاد دانشگاهی و در راستای تجربه موفق نهاد در تاسیس خبرگزاری ایسنا توصیف و خاطرنشان کرد: امیدوارم  همانگونه که خبرگزاری ایسنا به خبرگزاری مهم و معتبر و قابل استناد کشور تبدیل شده، خبرگزاری سینا هم به همین صورت باشد که مطمئنا خواهد بود.  

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]