کد خبر : 17340 سه شنبه 07 مهر 1394 - 22:58:15
نخستین-رویداد-استارت-آپ-ویکند-دانشگاه-آزاد-اسلامی-در-تهران-برگزار-می-شود

نخستین رویداد استارت آپ ویکند دانشگاه آزاد اسلامی در تهران برگزار می شود

رویداد جهانی استارت آپ ویکند به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از فردا به مدت سه روز در تالار همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات در تهران برگزار می شود.

 بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، در این رویداد که نخستین رویداد استارت آپ ویکند دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران است شرکت کنندگان با ارائه ایده های برتر در زمینه های کارآفرینی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود.

در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کنند.

گفتنی است دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از سال 1373 تحت عنوان واحد تهران سما تاسیس و فعالیت آموزشی خود را آغاز کرده و در سال ۱۳۸۶ به واحد تهران غرب تغییر نام داده است. این واحد هم اکنون از سوی سازمان مرکزی دارای رتبه بزرگ بوده و در آستانه دریافت رتبه بسیار بزرگ می باشد.

به گزارش ایسنا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب با مساحتی بالغ بر ۱۲۱۵۰ مترمربع در حاشیه غرب شهر تهران قرار دارد و دارای چهار دانشکده فنی و مهندسی، هنر، معماری و شهرسازی و علوم انسانی است. در حال حاضر بیش از۱۰ هزار و ۱۲۱ دانشجو در مقاطع مختلف در این واحد دانشگاهی که دارای ۱۹ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد و هشت رشته در مقطع دکتری تخصصی نیز هستند تحصیل می‌کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]