کد خبر : 17321 سه شنبه 07 مهر 1394 - 17:55:54
پرواز-دو-پرنده-عمودپرواز-ضد-رادار-دانشگاه-آزاد-اسلامی

پرواز دو پرنده عمودپرواز ضد رادار دانشگاه آزاد اسلامی

دو پرنده عمودپرواز ضد رادار دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهر ری همزمان با هفته دفاع مقدس به پرواز درآمد.

 این دو پرنده کوادکوپتر با ارسال اطلاعات از طریق فیلمبرداری، عکسبرداری و رهیابی می توانند در زمینه های تحقیقاتی و نظامی مورد استفاده قرار گیرند.
مراسم بهره برداری از این دو پرنده عمودپرواز امروز (سه شنبه) با حضور دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد.
گشایش نمایشگاه توانمندی های واحد یادگار امام خمینی(ره) در فناوری علم نانو با بیش از 25 محصول نیمه صنعتی، 120 مقاله نانو و 83 اختراع ثبت شده موجود در این واحد و بازدید از کارگاه تخصصی ساخت شیشه آلات آزمایشگاهی نیز همزمان با این مراسم صورت گرفت.
به گزارش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، توانمندی های واحدهای فناور و مرکز رشد واحد یادگار امام خمینی (ره) دانشگاه آزاد با 5 محصول شامل سیستم هوشمند کنترل خانگی، پرنده های بدون سرنشین و رهیاب های تخصصی، عصاره گیاهان دارویی و معطر، شیرآلات صنعتی پیشرفته و الیاف پوشش داده شده با مواد نانو نیز از دیگر بخش های به نمایش گذاشته شده در این رویداد است. 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]