کد خبر : 1731 سه شنبه 21 بهمن 1393 - 16:17:09
فراخوان-ارسال-مقاله-به-کنفرانس-جهانی-جراحی-عروق-

فراخوان ارسال مقاله به کنفرانس جهانی جراحی عروق

سیناپرس: کنفرانس بین المللی جراحی عروق در روزهای 10 تا 12 سپتامبر سال 2015 برابر با 19 تا 21 شهریور سال 1394 به مدت سه روز در شهر آتن، یونان برگزار خواهد شد. علاقمندان به شرکت در این کنفرانس می توانند مقالات خود را در زمان مقرر به دبیرخانه کنفرانس ارائه دهند .

سینا پرس : کنفرانس بین المللی جراحی عروق با عنوان کامل International Society for Vascular Surgery 2015 congress (ISVS 2015) در روزهای  دهم تا دوازدهم ما سپتامبر سال 2015 برابر با نوزدهم تا بیست و یکم شهریور ماه سال 1394 به مدت سه روز در شهر آتن ، پایتخت یونان برگزار خواهد شد .

گفتنی است این کنفرانس توسط جامعه بین المللی جراحی عروق سازمان دهی شده است . کنفرانس بین المللی جراحی عروق با هدف پوشش دادن به تمامی جنبه های علمی در جراحی عروق و اندوواسکولار (Endovascular) و با ارائه آخرین پیشرفت های علمی و فن آوری مربوط به این زمینه ، برگزار خواهد شد و پژوهشگران ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه ها ، پزشکان ، جراحان ، متخصصان عروق و دیگر کارشناسان این حوزه می توانند با حضور خود در این کنفرانس ، گرد هم آمده و به تبادل اطلاعات ، نظرات، ایده های نو و علمی بپردازند .    

بر اساس اعلامیه فراخوان مقاله کنفرانس ، مباحث و عناوینی که برای شرکت کنندگان در کنفرانس جهانی جراحی عروق در نظر گرفته شده اند ، از محدودیت خاصی برخوردار نبوده و در صورت مرتبط بودن با موضوع اصلی کنفرانس قابل پذیرش است .

علاقمندان به شرکت در این کنفرانس باید  خلاصه مقاله خود را جهت داوری در زمان مقرر اعلام شده ، به آدرس الکترونیکی  info@isvscongress2015.com ارسال کرده  و سپس در صورت پذیرش خلاصه مقاله می توانند نسبت به ارسال مقاله کامل خود اقدام کنند . آخرین مهلت ارائه خلاصه مقاله تاریخ پانزدهم ماه می سال 2015 برابر با بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال 1394 اعلام شده است و در تاریخ پانزدهم ژوئن سال 2015 برابر با بیست و پنجم خرداد ماه سال 1394 نتیجه خلاصه مقالات پذیرفته شده اعلام می شود. برای ثبت زودهنگام در این کنفرانس تا سی ام ژوئن سال 2015 برابر با نهم تیرماه سال 1394 فرصت در نظر گرفته شده است .

لازم به ذکر است که اطلاعات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری و ثبت نام این کنفرانس در وب سایت رسمی آن به آدرس الکترونیکی http://isvs.com/  قابل دسترسی و مشاهده است  .

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط