کد خبر : 16326 شنبه 28 شهریور 1394 - 10:36:22
دانشگاه-آزاد-زنجان-میزبان-اولین-دوره-مسابقات-کشوری-سازه‌های-فولادی

دانشگاه آزاد زنجان میزبان اولین دوره مسابقات کشوری سازه‌های فولادی

دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات کشوری سازه‌های فولادی گفت: اولین دوره مسابقات کشوری سازه‌های فولادی آذر ماه در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار می‌شود.

 محمد صادقی اظهار کرد: اولین دوره مسابقات کشوری سازه‌های فولادی در اواخر آذر ماه سال‌ جاری در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار می‌شود که در این دوره از مسابقات دانشگاه‌های آزاد و سراسری، پیام‌ نور و موسسات غیرانتفاعی حضور دارند و با هم به رقابت خواهند پرداخت.وی با بیان این‌ که این دوره از مسابقات در چهار گرایش سازه‌های سنگین، سبک، بهینه و زیبا برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این دوره به سه تیم برتر گرایش‌های سازه‌های سنگین، سبک و بهینه و همچنین به تیم برتر گرایش سازه‌های زیبا جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات کشوری سازه‌های فولادی، هدف از این مسابقات را فعال کردن قوه خلاقیت دانشجویان، ورود دانشجویان از عرصه تئوری به عرصه عملی و شناسایی دانشجویان خلاق و مستعد عنوان کرد.

صادقی با اشاره به برخی از قوانین این دوره از مسابقات، گفت: در این دوره تعداد اعضای هر تیم حداکثر می‌تواند متشکل از هفت نفر باشد و هر تیم نیز می‌تواند با یک عدد سازه در گرایش سنگین، یک عدد سازه در گرایش زیبا، دو عدد سازه در گرایش بهینه و دو عدد سازه در گرایش سبک در مسابقات شرکت کند.

به گزارش ایسنا، وی گفت: فرم ثبت‌نام و آیین‌نامه این مسابقات در سایت دبیرخانه مسابقات تشکل دانشجویی امید به آدرس www.tomid.ir در دسترس است و علاقمندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند پس از تکمیل فرم ثبت‌نام، آن را تا 10 آذر ماه به آدرس ایمیل info@tomid.ir ارسال کنند ضمن اینکه جلسه توجیهی این دوره از مسابقات آذرماه در سالن آمفی‌ تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار می‌شود.

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد - سازه فولادی - زنجان -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]