کد خبر : 162 دوشنبه 13 مرداد 1393 - 03:06:34
آغاز-ثبت-نام-در-هفتمین-همایش-آشنایی-با-رشته-های-صنعتی-شریف

آغاز ثبت نام در هفتمین همایش آشنایی با رشته های صنعتی شریف

سیناپرس: ثبت نام در هفتمین همایش آشنایی با رشته های دانشگاه شریف به منظور آشنایی داوطلبان ممتاز آزمون سراسری با رشته های فنی، مهندسی و علوم پایه آغاز شد.

 به گزارش سینا پرس از دانشگاه صنعتی شریف، همایش آشنایی با رشته ها در پی احساس نیاز قشر دانش آموز برای آشنایی بیشتر با رشته های دانشگاهی، امسال نیز همچون سال های قبل در چهار روز متوالی برگزار می شود که در هر روز آن تمامی رشته ها توسط اساتید دانشگاه صنعتی شریف معرفی خواهند شد.

دبیر هفتمین همایش معرفی رشته های فنی مهندسی وعلوم پایه دانشگاه صنعتی شریف درخصوص شرایط شرکت در این همایش گفت: داوطلبانی که دارای رتبه کشوری زیر پنج هزار هستند می توانند تا تاریخ 15 مرداد با مراجعه به پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه صنعتی شریف به نشانی www.student.sharif.ir اقدام به ثبت نام کنند.

مهندس قهاری افزود : ثبت نام در این برنامه فقط به صورت اینترنتی امکان پذیر است و هر داوطلب تنها می تواند در یکی از روزهای همایش ثبت نام کند.

وی به استقبال داوطلبان از بسته مشاوره تخصصی انتخاب رشته در سال گذشته اشاره کرد و از برگزاری آن برای دومین سال متوالی خبر داد.قهاری به داوطلبان توصیه کرد در صورت تمایل، هنگام ثبت نام بسته تخصصی مشاوره انتخاب رشته را نیز انتخاب کنند.

این همایش در روزهای 15 تا 18 مرداد ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: دانشگاه صنعتی شریف - همایش -
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها