کد خبر : 15594 چهارشنبه 18 شهریور 1394 - 17:54:47
انعقاد-تفاهم-نامه-همکاری-میان-دو-دانشگاه-آزاد-اسلامی-و-کرمز-اتریش

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه آزاد اسلامی و کرمز اتریش

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب از انعقاد تفاهم نامه علمی-آموزشی میان این دانشگاه با دانشگاه اتریشی کرمز(Krems) خبر داد.

 دکتر پروین داداندیش در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با وزارت علوم، تحقیقات و اقتصاد اتریش گفت:در جریان سفر هیات بلند مرتبه صدراعظم اتریش به ایران نشست صمیمانه ای با روسای دانشگاه اتریشی کرمز در خصوص همکاری های علمی دو جانبه بین دانشگاه ها برگزار شد.
دکتر داداندیش با بیان اینکه این همکاری با هدف ارتقا کیفیت و سطح علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید صورت می گیرد، افزود: فعالیت های مشترک علمی، برنامه های تحقیقاتی مشترک، تبادل دانشجو، اعضای هیات علمی و محققان، فرصت های مطالعاتی اساتید، شرکت در جلسات و سمینارهای علمی، ویژه برنامه ها و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، تبادل نشریات و مطالب علمی و برگزاری دوره های آموزشی از موارد همکاری های میان دو دانشگاه است.
وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در این جلسه گفت: این جلسه در خصوص سرمایه گذاری مشترک در زمینه هتل داری و تاسیس مراکز آموزشی در خصوص رشته هتل داری و گردشگری در تعامل با معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم گرفته شد.
دکتر داداندیش خاطر نشان کرد: همچنین دو دانشگاه تصمیم به انتشار مطالبی مشترک در خصوص همکاری های علمی و تبلیغاتی در قالب یک نشریه مشترک گرفتند.
به گزارش ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی، امضای این تفاهم نامه با حضور مهندس هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر پروین داداندیش رییس واحد تهران غرب و روسای دانشگاه کرمز دکتر بویر و دکتر انسفلنر صورت گرفت.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها