کد خبر : 13671 یکشنبه 25 مرداد 1394 - 02:00:00
گزارش-تصویری-از-فرودگاه-مخصوص-حیوانات

گزارش تصویری از فرودگاه مخصوص حیوانات

سیناپرس: در این گزارش تصویری می توانید مشاهده کنید که این فرودگاه ویژه حیوانات چگونه می تواند حمل و نقل موجوداتی به غیر از انسان را به صورت حرفه ای و راحت برای افراد مهیا سازد.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در سفرهای طولانی با آن مواجه هستند، حمل و نقل حیوانات است، حیوانات خانگی به علت اندازه کوچک خود کمتر مشکل ساز خواهند بود ولی حمل و نقل حیواناتی مانند اسب و گله های دام می تواند بسیار دشوار باشد. در این میان یک فرودگاه ویژه ساخته شده است که به صورت اختصاصی برای انتقال حیوانات بهینه سازی گشته است.

این فرودگاه در حقیقت بخشی از یکی از بزرگ ترین فرودگاه های جهان یعنی فرودگاه جان اف کندی آمریکا است که با نام ARK نام گذاری شده است. این فرودگاه در سال 2016 شروع به کار خواهد کرد و هدف صلی از طراحی آن این است که بتوان حیوانات را به سادگی به کمک هواپیما به سایر نقاط جهان انتقال داد.

این تصاویر در حقیقت تصاویر مفهومی ارائه شده توسط طراحان این فرودگاه است که نشان می دهد که حیوانات در این فرودگاه علاوه بر امکان انتقال، در صورت معطلی و روبرو شدن با تاخیر پرواز نیز امکانات لازم برای سرگرم شدن و ایجاد نکردن دردسر را خواهند داشت.

این فرودگاه نخستین نمونه خود در جهان خواهد بود و به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات به مشتریان خواهد پرداخت و ممکن است پیش درآمدی در راستای انتقال مدرن حیوانات و صادرات مواردی مانند گله داری به سایر نقاط جهان باشد.

 

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

آخرین ها  | برگزیده ها برترین ها