کد خبر : 13008 چهارشنبه 14 مرداد 1394 - 11:56:20
گزارش-تصویری-از-دنیای-شگفت-انگیز-شکلات-

گزارش تصویری از دنیای شگفت انگیز شکلات

سیناپرس: صنعت شکلات سازی یکی از صنایع متعددی است که در سده های اخیر ، رونق بسیاری گرفته است و بسیاری از مردم در گوشه و کنار دنیا و در سنین مختلف از این محصول شیرین استفاده کرده و به ان علاقه مند هستند .

یک کارخانه شکلات سازی در استرالیا با نام کارخانه شکلات سازی فیلیپ در یکی از جزایر ایالت ویکتوریا ، اقدام به ساخت شهری از جنس شکلات کرده است که به عنوان نمایشگاهی دائمی به بازدیدکنندگان از این کارخانه ارائه می شود .

کارخانه بسیار بزرگ و مجهز شکلات سازی فیلیپ در جزیره ای با همین نام در ایالت ویکتوریا  در کشور استرالیا قرار دارد که دنیای شگفت انگیز شکلات نامیده  می شود  . تقریبا در تمام دنیا بیشتر کودکان در رویاهای خود شهری شکلاتی را تصور می کنند که هیچ کس فکر نمی کند در دنیای واقعیت نیز چنین چیزی امکان داشته باسد ولی مسئولین این کارخانه شهری کامل از شکلات را ایجاد کرده اند که بازدیدکنندگان می توانند آن را به طور کامل بازدید کرده و به آرزوی کودکی شان جامه عمل بپوشانند . در این بخش مجموعه ای کم نظیر ساخته شده با شکلات دیده می شود که انسان را به یاد فیلم فانتزی " چارلی و کارخانه شکلات سازی " می اندازد.  در این کارخانه  شکلات سازی هم درست همانند آن فیلم شما شهری شکلاتی را پیش رو خواهید داشت.  در این دنیای شکلات ، آبنبات های گوناگون با طعم های متفاوت نیز دیده می شود . در هنگام ورود بازدیدکنندگان می توانند شکلات و آبنبات هایی برای نمونه دریافت کنند . در حقیقت این کارخانه که  یکی از کارخانه های اصلی صنعت شکلات سازی در کشور استرالیا محسوب می شود ، با این اقدام توانسته است علاوه بر ایجاد رقابت در این حوزه ، نام محصولات خود را مشهور تر کرده و تبلیغاتی عملی را ارائه کند . 

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
نظرات شما
  • farzan شنبه 17 مرداد 1394 - 12:05:24
    خیلی زیبا و عالی بود

[کد امنیتی جدید]