• گزارش-تصویری-از-معماری-با-قطعات-یخ- یکشنبه 07 دی 1393 - 09:07:35

  گزارش تصویری از معماری با قطعات یخ

  سینا‌پرس: هتل یخی در روستایی به نام جاکسجاروی در ۱۷ کیلومتری شهر کیرونا در کشور سوئد قرار گرفته است .

 • صید-اشتباه+اینفوگرافی یکشنبه 07 دی 1393 - 09:07:35

  صید اشتباه+اینفوگرافی

  سینا‌پرس: سیناپرس: هر ساله تعداد قابل توجهی از انواع جانداران دریایی به صورت اشتباهی در دام ماهیگیران می افتند. روند کنونی به شکلی است که حتی ادامه بقای برخی از گونه های جانوری به طور جدی به خطر افتاده است. در اینفوگرافی زیر نگاهی خواهیم داشت به این پدیده و آسیب هایی که از جانب آن به محیط زیست وارد می شود.

 • گزارش-تصویری-از-باغ-گیاه-شناسی-برلین- یکشنبه 07 دی 1393 - 09:07:35

  گزارش تصویری از باغ گیاه شناسی برلین

  سینا‌پرس: این باغ گیاه شناسی یکی از مهمترین و باارزش ترین باغ گل و گیاهانی است که در جهان وجود دارد. این باغ که به نام باغ گیاهی نیز خوانده می شود و در منطقه دهلم در نزدیکی شهر برلین قرار دارد.

 • صید-اشتباه+اینفوگرافی جمعه 05 دی 1393 - 19:33:11

  صید اشتباه+اینفوگرافی

  سینا‌پرس: هر ساله تعداد قابل توجهی از انواع جانداران دریایی به صورت اشتباهی در دام ماهیگیران می‌افتند. روند کنونی به شکلی است که حتی ادامه بقای برخی از گونه‌های جانوری به طور جدی به خطر افتاده است.

 • خواص-شگفت-انگیز-انار+اینفوگرافی چهارشنبه 03 دی 1393 - 19:30:54

  خواص شگفت انگیز انار+اینفوگرافی

  سینا‌پرس: سیناپرس: انار به عنوان یکی از بهترین منابع تامین آنتی‌اکسیدان و نیز بسیاری از مواد ضروری برای سلامت بدن شناخته می‌شود.
  در اینفوگرافی زیر با برخی از مهم‌ترین سودمندی‌های این میوه لذیذ آشنا می‌شوید.

 • کوچک‌ترین-و-بزرگ‌ترین-قلب-در-حیوانات-+-اینفوگرافی سه شنبه 02 دی 1393 - 19:28:06

  کوچک‌ترین و بزرگ‌ترین قلب در حیوانات + اینفوگرافی

  سینا‌پرس: خون رسانی به بخش‌های مختلف بدن، اصلی‌ترین وظیفه قلب حیوانات است. اندازه قلب حیوانات علاوه بر اندازه خود جانور به ویژگی‌های زیستی آنها نیز بستگی دارد.

 • نانوداروها-و-کاربردهای-آن-+-اینفوگرافی یکشنبه 02 آذر 1393 - 19:25:33

  نانوداروها و کاربردهای آن + اینفوگرافی

  سینا‌پرس: فناوری نانو می‌تواند در حوزه پزشکی کاربردهای متعددی داشته باشد. نانوذراتی که به این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند در اصطلاح «نانودارو» نامیده می‌شوند. کارشناسان بر این باورند که نانوداروها کاربرد وسیعی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ها خواهند داشت.

 • دنیای-شگفت‌انگیز-کوسه‌ها-+-اینفوگرافی شنبه 01 آذر 1393 - 19:23:42

  دنیای شگفت‌انگیز کوسه‌ها + اینفوگرافی

  سینا‌پرس: شاید شنیدن نام کوسه، بسیاری از ما را به یاد آرواره‌های بزرگ و دندان‌های تیز و هراس‌آور این موجود دریایی بیاندازد. کوسه‌ها به خاطر بهره‌مندی از بدنی منحصر به فرد، از توانایی‌های خاصی برخوردارند و همین امر موجب مهارت شگفت‌انگیز آنها در شکار می‌شود.

 • کلسترول-را-بهتر-بشناسیم-+-اینفوگرافی پنج شنبه 29 آبان 1393 - 19:21:09

  کلسترول را بهتر بشناسیم + اینفوگرافی

  سینا‌پرس: کلسترول یکی از مواد لازم برای عملکرد طبیعی بدن است که بخشی از آن توسط خود بدن تولید و بخشی دیگر نیز به واسطه مواد غذایی تامین می‌شود. با این حال با دو نوع اصلی از کلسترول روبرو هستیم که یکی از آنها سودمند و دیگری زیانبار است.

 • دنیای-اسرارآمیز-اختاپوس-ها-+-اینفوگرافی سه شنبه 27 آبان 1393 - 19:19:02

  دنیای اسرارآمیز اختاپوس ها + اینفوگرافی

  سینا‌پرس: سیناپرس: اختاپوس یا همان هشت پا، گونه‌ای از موجودات آبزی است که به علت ساختار خاص بدنش، از بسیاری دیگر از موجودات آبزی متمایز است. در اینفوگرافی زیر با برخی ویژگی‌های جالب اختاپوس بیشتر آشنا می‌شویم.